אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

נגרות תיקונים


נגר תיקונים

נגר מומלץ

חייגו עכשיו

073-2331467

או מלא פרטים ומיד נגר מחייג אליך

Form image

 

מחפשים נגר מומלץ? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא נגרות באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

רהיטי עץ או רהיטים העשויים מחומרים שונים ידועים בחוזקם הרב, אך בחלוף השנים רהיטים יכולים להישבר, להיסדק, להתקלף, להתבלות ולאבד מהיופי שלהם. לכן, לא כל פגם דורש החלפת רהיט לחדש, הרי יוקר המחיה לא תמיד מאפשר לכל אחד להחליף את הרהיטים בביתו, כך שניתן לתקן את הרהיטים על ידי נגריות הפרוסות ברחבי הארץ ושם תוכלו למצוא נגרים מומחים לתיקון רהיטים – והתוצאות מדברות בעד עצמן. נגר מקצועי, כזה שמחזיק במוניטין ושנים של ניסיון בתחום, וכל לבצע חידוש רהיטים ותיקונם ברמה גבוהה, כך שתוכלו לקבל רהיטים ממש כמו חדשים.

תקלות נפוצות המצריכות תיקון רהיטים אצל נגרים

ברוב המקרים בהם אנשים זקוקים לתיקון רהיטים, מדובר בתיקונים קטנים יחסית אשר מצריכים תיקוני נגרות לצורך תיקונם, על מנת שתוכלו להמשיך ליהנות מהם שנים רבות. התקלות הנפוצות הן – מדפים שנשברו, ארונות מטבח שיצאו ממקומם או מהמסילה שלהן, תיקון חלונות עץ, תיקון דלתות, רהיטים שצבעם דהה ויש צורך לצבוע אותם, סדקים ברהיטי עץ ועוד מגוון תקלות אחרות.

חידוש רהיטים ישנים או עתיקים

תיקוני נגרות – אנשים רבים זקוקים גם לשירות נגרות תיקונים, במקרים שהם מעוניינים לחדש רהיטי וינטאג' או רהיטים עתיקים, הרי אופציה זאת פופולרית כיום בתחום העיצוב ואנשים רבים קונים בשווקים רהיטים עתיקים במחירים אטרקטיביים, והם מחדשים אותם ומתקנים אותם על פי הצורך אצל נגריות פרטיות המציעות חידוש רהיטים ישנים.

לחצו וחייגו לנגר מומלץ באזורכם 0732331467
שאלות ותשובות בנושא נגרות תיקונים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם כל החומרים מתאימים לתיקונים של נגר?

תיקוני נגרות יכולים להתבצע רק על חומרי גלם חזקים ויציבים המתאימים לכך, כמו עץ למשל. חומרים אחרים עשויים להתפרק במהלך הניסיון לתקנם. על כן, לפני הזמנת העבודה, יש לבדוק אם החומר המצוי ברשותנו מתאים לתיקון ולשיפוץ, ומומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע לשם כך.

אם יש לי רהיט שלא נראה טוב עדיף להחליף או לתקן?

שאלה זו תלויה במצב הרהיט. כאשר לא מדובר בנזק משמעותי, ניתן לפתור את הבעיה ולתקן את הרהיט באמצעות נגר מקצועי המומחה בתיקון רהיטים. תיקון זה ישיב לרהיט מראה חדש מבלי להחליפו. עבור עבודה זו, חשוב לפנות לנגר מיומן ומוסמך למטרה זו ועל כן כדאי להשתמש במערכת אמינה המספקת ללקוח בעלי מקצוע איכותיים בעלי רישיון כמו מערכת 2144.  

מאמרים ומדריכים בנושא נגרות תיקונים

נגרות תיקונים ערים

לרשימת הערים המלאה