אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מרפאת שיניים


מרפאת שיניים - רופא שיניים

מרפאת שיניים מומלצת

חייג עכשיו 

073-2331465 

או מלא פרטים ומיד יצרו איתך קשר

 

Form image

כל אדם היה רוצה רופא שיניים טוב להיות איתו בקשרים כאשר הוא חווה כאבים שונים לצורך רפואת חירום, או בכלל לכל סוגי הבעיות שיכולות להתפתח בשניים במשך השנים. ככל שאנו מתבגרים, כך גם שורשי השן נחלשים, מה שמצריך אותנו לבקר בתדירות גבוה במרפאות שיניים שונות לצורך ביצוע מגוון טיפולים שונים. השאיפה היא כמובן להימנע כמה שיותר מביקור אצל מרפאות שיניים, אך זאת ניתן לבצע על ידי בדיקות שגרתיות ומשמירה על בריאות הפה על ידי צחצוח שיניים פעמיים ביום ועל ידי ביקור אצל שיננים פעם בחצי שנה לפחות.

מגוון סוגי טיפולים במרפאות שיניים

במרפאות שינים הפרוסות ברחבי הארץ תוכלו למצוא רופאי שיניים המתמחים בטיפולים שונים, ישנם רופאי שיניים אשר מתמחים ברפואת שיניים לילדים, ישנם כאלה שמתמחים ביישור שיניים ובתחום האורתודנטיה, ישנם כאלה המתמחים בתחום שתלים דנטאליים או סוגים שונים, ישנם כאלה המתמחים בתותבות, בשיקום הפה, ניתוחי לסת, בסתימות, כתרים ועוד. כמובן שיש לבחור ברופא שיניים המתמחה בתחום שבגינו אתם זקוקים טיפול.

חשוב לציין כי יש תחומים מסוימים שרק רופאי שיניים בעלי הסמכה יכולים לעסוק בהם, כמו – בתחום אורתודנטיה או בתחום ניתוח לסתות ושיניים. לכן חשוב לבדוק את הסמכת הרופא טרם נגשים למרפאה. בכל מקרה, חשוב לשת לרופא שיניים המעניק גם טיפול מקצועי וגם שירות אישי לכל לקוח ובעל סבלנות רבה, בעיקר כאשר מדובר בטיפולי שיניים לילדים.

שאלות ותשובות בנושא מרפאת שיניים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

אין לי בעיות בשיניים! האם אני צריך טיפול שיננית?

מומלץ לקבוע תור לשיננית אחת לחצי שנה ללא קשר לבעיות בשיניים על מנת לסלק אבנית, לדאוג להיגיינת הפה ולאבחן כמה שיותר מוקדם בעיות העלול להיווצר כגון מחלת חניכיים. 

כל כמה זמן מומלץ לבקר אצל רופא שיניים ולמה?

מומלץ לבקר אצל רופא שיניים לפחות פעם בשנה בכדי לבצע בדיקה כללית של השיניים וקבלת המלצות לגבי המשך הטיפול. ישנן מספרת סיבות לביקור אצל רופא השיניים:

  • מעקב אחר בריאות השיניים.
  • איתור ומניעת בעיות העלולות להיווצר בעתיד.
  • מניעת התפתחות של מחלות ודלקות זיהומיות בגוף.
מאמרים ומדריכים בנושא מרפאת שיניים

מרפאת שיניים ערים

לרשימת הערים המלאה