אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מרכזיות טלפון


מחפשים לרכוש מרכזיית טלפון לעסק? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים מרכזיות טלפון? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא מרכזיות טלפון באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

מרכזיות טלפון הם מוצר בסיסי ואפילו חיוני בכל משרד או חברה המונה כמה קווי טלפון, על מנת להקנות למתקשר חוויה נוחה הכוללת ניתוב של השיחה ליעד המבוקש. המרכזיות החדשות של היום הן שונות מהמרכזיות לעסקים שהיו בעבר, הן מבחינת טכנולוגיה והן מבחינת נוחות, כיוון שהן מכילות מגוון רב של פיצ'ירים חדשניים התורמים רבות לניהול העסק כמו - מרכזיות טלפונית מתוחכמות הכוללות גיבוי מידע, אפשרות ניהול מאגרי מידע של, שירות תא קולי אישי לכל עובד, מספר טלפון ייחודי לכל שלוחה, כמות גדולה של שלוחות, ועוד מגוון רב של שירותים בסיסיים היעילים לטובת העסק.

מרכזיות IP  לעסקים

הטכנולוגיה החדשה בתחום זה לא מפסיקה להפתיע ונראה שככל שאנו מתקדמים כך הטכנולוגיות נעשות יותר ויותר חדשניות ומאפשרות לנו לקבל נוחות בלתי מתפשרת של עבודה. אחד הפיתוחים החדשניים בתחום זה הן – מרכזיות ip , מרכזיות לעסקים שנהפכו לשם ודבר בשל יתרונותיהם הרבים. טכנולוגיה זאת היא מותאמת באופן אישי לכל ארגון והיא מכילה חיסכון עצום בעלויות, אשר בא לידי ביטוי בתשלום חודשי קבוע ואפשרות תיקון מהיר בתקלות מכיוון שמדובר בתשתית אחת המרכזת את כל הקווים. מעבר לכך, מדובר במרכזיה גמישה מאוד המאפשרת לבצע מגוון שינויים באופן עצמאי כמו - הוספת שלוחות, עדכון ושינוי שלוחות בהתאם לצורך, תא קולי לכל עובד ועוד מגוון רב של אפשרויות המותאמות באופן אישי לכל עסק.

שאלות ותשובות בנושא מרכזיות טלפון
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מהי טכנולוגית IP?

טכנולוגיה זו מאפשרת, בין השאר, העברת שיחות טלפון על-גבי רשת האינטרנט, כתחליף לקווי הטלפון ה"רגילים". השימוש בטכנולוגיה זו מוזיל על עלויות ההקמה והתפעול של מרכזיית טלפון, בעיקר שמודבר בשיחות בינלאומיות. שימוש בטכנולוגיה תלויה במערכת תקשורת אחרת ולכן מלווה בחסרונות כמו, איכות קול נמוכה יותר וניתוקים רבים יותר בשיחות.

מהי מרכזיית טלפון?

מרכזייה היא מערכת אלקטרונית אשר תפקידה העיקרי הוא לחבר בין כל שלוחות הטלפון וחלוקה של קווי החוץ המחוברים לרשת התקשורת הציבורית, על מנת שאלו יוכלו לקיים ביניהם שיחה. באמצעות המרכזייה ניתן להעביר שיחות בין השלוחות השונות. מרכזיות טלפון מותקנות בעסקים קטנים, בתים פרטיים ועד עסקים גדולים בעלות עשרות קוויים ומאות שלוחות. תפקידם של המערכות לשפר את יכולת התקשורת הפנימית והחוץ ארגונית.

מרכזיות טלפון ערים

לרשימת הערים המלאה