אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מרזבים


התקנת מרזבים - תיקון מרזבים

תיקון והתקנת מרזבים

חייגו עכשיו

073-2331418 

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

 

מחפשים בעלי מקצוע להתקנת המרזבים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא מרזבים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

מעוניינים בתיקון מרזבים או לחלופין התקנת מרזבים?

2144 מציע לכם מגוון בעלי מקצוע מומלצים המציעים לכם שירותי התקנת מרזבים , תיקון מרזבים והחלפת מרזבים. ניתן להזמין מרזבי אלומיניום, החפת מרזב חיצוני, תיקון וניקוי מרזב.

למרזבים ישנה מטרה אחת פשוטה והיא להעביר את המים שזורמים אליהם אל מקום "בטוח", וכתוצאה מכך לא יווצר מצב של הצטברות מים בגג שעתיד ליצור נזקים.

כמו כן, במרזב מונע הצפות סביב המבנה בו אתם גרים דבר העלול לגרום נזקים ליסודות ולתשתיות. מרזב תקין יבטיח לכם לשמור על שלמות המבנה, מניעת נזקים ויובש.

כשמדובר בשירות תיקון מרזבים או לחלופין התקנת מרזבים אל תחסכו ותבחרו את בעל המקצוע הטוב ביותר, מלאו את פרטיכם ואנו נדאג שבעל מקצוע מומלץ ייצור אתכם קשר בהקדם.

לחצו וחייגו עכשיו למתקין מרזבים מומלץ 0732331418
שאלות ותשובות בנושא מרזבים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

איך יודעים איזה מרזב להתקין?

יש חומרים שונים שמהם מורכבים מרזבים: ברזל, אלומיניום, נחושת, בטון וכו'. על מנת לבחור בין הסוגים יש להתחשב במספר פרמטרים: עלות החומר, איכותו של החומר, מיקומו של המרזב והתאמתו לבית. על מנת לבחור את הסוג המתאים ביותר, מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע מוסמך אשר ברשותו ניסיון רב בתחום והוא יכול לסייע לך לבצע את הבחירה הטובה ביותר. ניתן למצוא איש מקצוע אמין ואיכותי באמצעות מערכת 2144 אשר מאתרת במהירות את נותן השירות המקצועי והאיכותי ביותר אשר זמין עבורך ומבוססת על דירוג חברתי אובייקטיבי.

כמה עולה להתקין מרזב?

עלות התקנת מרזב תלויה בחומר שממנו עשוי המרזב, אורכו של המרזב, והנגישות לאזור הרכבת המרזב – שימוש בסולם, רעפים ישנים או שבורים וכו'. מחיר התקנת מרזב נע בין 30 ל-100 שקלים עבור מטר מרובע.

איך לתחזק את המרזב?

מרזבים נוטים להיסתם מעלים, אשפה, צואת יונים ומקיני ציפורים. מרזב סתום יגרום לנזקי רטיבות לתקרה, לקירות וליסודות הבית ולכן חשוב לנקות אותו אך בזהירות על מנת לא לגרום לו נזק. הכלים הדרושים לניקוי המרזב הם סולם, דלי וכף. בעזרת הכף יש לגרוף את הלכלוך. לאחר שאספתם את כל הלכלוך מומלץ לבדוק האם ישנה זרימה של מים במרזבים על ידי צינור מים. אם ולאחר הניקוי עדין קיימת סתימה כדאי לפנות לאיש מקצוע.

איזה סוגי מרזבים קיימים?

קיימים שני סוגי מרזבים, מרזב חיצוני ומרזב פנימי. מרזבים פנימיים עשויים מבטון ולרוב מותקנים בבניינים חדשים. מרזבים פנימיים אינם חשופים לנזקי מזג האוויר ולכן אינם מתבלאים במהרה. אך ברגע שמרזב פנימי מתקלקל לרוב לא ניתן לתקנו. מרזבים חיצוניים עשויים מחומרים שונים, אלומיניום, פח מגולוון, פלסטיק, נחושת אשר לכל אחד יתרונות וחסרונות.