אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

מקלחונים - תיקון


תיקון מקלחונים

לכל הסוגים

חייגו עכשיו

073-2416421

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

 

Form image

מחפשים מקלחונים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

מקלחון הוא חלק מהנוף בחדרי האמבטיה בקרב בתים רבים המעוניינים במקלחון בשל חוסר מקום בחלל להציב אמבטיה, או למי מכם שאוהב מקלחון. עולם המקלחונים שינה את פניו ללא הכר בשנים האחרונות ואת הווילון אשר היה מגן על חדר האמבטיה שלא ישפריץ מים לכל מקום מחליפים דלתות זכוכית או פלסטיק אשר מאפשר לדיירי הבית חווית רחיצה יוצאת דופן.

גם את מוטות הפינוק הישנים מחליפים מוטות פינוק חדשניים המגיעים בעיצובים שונים, אם זה ברז מים רחב, ברז בעל מנורות לדים, ברז נשלף או מקובע לתקרה ועוד מגוון פיתוחים אחרים שמאפשרים לכם חווית רחיצה מהנה במקלחון.

תחזוקת המקלחון

לא מעט פעמים אנשים זקוקים לשירות – תיקון מקלחונים, רכישה והתקנה על ידי בעלי מקצוע המתמחים בתחום ומכירים היטב את כל סוגי המקלחונים בשוק. לרוב, בעלי מקצוע אלו מאפשרים לכם את תיקון מקלחונים במידה ואחד החלקים בו נשברו או נסדקו כמו למשל – דלת המקלחון שנשברה ואז יש צורך להרכיב דלת חדשה, או מוטות פינוק שנהרסו עם השנים ועוד מגוון סוגי תיקונים אחרים.

רכישת מקלחון, חייבת להיעשות בצורה מקצועית, שהרי כל יום אנו משתמשים בו והוא חייב להיות פרקטי ושימושי לאורך זמן רב. לכן, חשוב להכיר את הדגמים הקיימים בשוק טרם הרכישה ואת המותגים השונים ולבחור את המקלחון הפרקטי ביותר המתאים בקפידה לגודל חדר הרחצה שלכם. 

לחצו וחייגו לשירותי מקלחונים תיקון 0732416421
שאלות ותשובות בנושא מקלחונים - תיקון
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כמה עולה להתקין מקלחון?

העלות עבור התקנת מקלחון נעה בין 200 ל-600 שקלים.

האם מקלחון בעל דלתות זכוכית מסוכן?

בישראל קיים תו תקן עבור שימוש בזכוכיות במקלחונים, אשר לפיו על הזכוכית המרכיבה את המקלחון להיות זכוכית מחוסמת (זכוכית אשר עוברת תהליכי חימום וקירור המחזקים אותה) או זכוכית מרובדת (זכוכית אשר שתי שכבותיה החיצוניות מודבקת ליריעה פלסטית, ולכן היא אינה מתפזרת אם היא נשברת). משום כך, שימוש במקלחון המורכב מזכוכית אינו מסוכן.

כיצד לשמור על תחזוקה נכונה של מקלחון?

על מנת לשמור על תחזוקה טובה של מקלחון יש מספר פעולות שחשוב לבצע – לנקות את דלתות המקלחון באופן תדיר (במקרה של כתמים קשים להסרה ניתן להשתמש בחומץ סינתטי), להקפיד על טיפול בצירים באמצעות שימונם אחת לשנה ולהשתמש בחומרים ייעודיים להסרת אבנית אחת לחודש לפחות.

כיצד אבחר בין הסוגים השונים של מקלחונים?

כיום, קיימים סוגים רבים של מקלחונים: חזיתיים, פינתיים, זוגיים, עגולים וכו'. בעת הבחירה בין הסוגים השונים יש להתחשב במספר פרמטרים: החלל הנתון ומידותיו, התאמה לשאר החדר, הצרכים הקיימים והמחיר. מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע על מנת לבצע את הבחירה הטובה והמתאימה ביותר.  

מקלחונים - תיקון ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות