אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

מקלחונים - רכישה והתקנה


מקלחונים רכישה והתקנה

רכישה והתקנת מקלחונים

לכל הסוגים

חייגו עכשיו

073-2416406 

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

 

Form image

מחפשים מקלחונים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

מקלחון הוא חלק מהנוף בחדרי האמבטיה בקרב בתים רבים המעוניינים במקלחון בשל חוסר מקום בחלל להציב אמבטיה, או למי מכם שאוהב מקלחון. עולם המקלחונים שינה את פניו ללא הכר בשנים האחרונות ואת הווילון אשר היה מגן על חדר האמבטיה שלא ישפריץ מים לכל מקום מחליפים דלתות זכוכית או פלסטיק אשר מאפשר לדיירי הבית חווית רחיצה יוצאת דופן.

גם את מוטות הפינוק הישנים מחליפים מוטות פינוק חדשניים המגיעים בעיצובים שונים, אם זה ברז מים רחב, ברז בעל מנורות לדים, ברז נשלף או מקובע לתקרה ועוד מגוון פיתוחים אחרים שמאפשרים לכם חווית רחיצה מהנה במקלחון.

תחזוקת המקלחון

לא מעט פעמים אנשים זקוקים לשירות - תיקון מקלחונים, רכישה והתקנה על ידי בעלי מקצוע המתמחים בתחום ומכירים היטב את כל סוגי המקלחונים בשוק. לרוב, בעלי מקצוע אלו מאפשרים לכם את תיקון מקלחונים במידה ואחד החלקים בו נשברו או נסדקו כמו למשל – דלת המקלחון שנשברה ואז יש צורך להרכיב דלת חדשה, או מוטות פינוק שנהרסו עם השנים ועוד מגוון סוגי תיקונים אחרים.

רכישת מקלחון, חייבת להיעשות בצורה מקצועית, שהרי כל יום אנו משתמשים בו והוא חייב להיות פרקטי ושימושי לאורך זמן רב. לכן, חשוב להכיר את הדגמים הקיימים בשוק טרם הרכישה ואת המותגים השונים ולבחור את המקלחון הפרקטי ביותר המתאים בקפידה לגודל חדר הרחצה שלכם. 

שאלות ותשובות בנושא מקלחונים - רכישה והתקנה
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מקלחונים - רכישה והתקנה ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות