אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

מצברים


החלפת מצבר

החלפת מצברים

חייגו עכשיו

073-2416465

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם


Form image

מחפשים מצברים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

מצבר לרכב,לצערנו עד היום לא פיתחו יצרני המכוניות איזו נורה או כפתור המתריע על כך שהמצבר ברכב הולך ומתרוקן, ואז אין דרך לדעת אם הגיע הזמן להחליף מצבר. מצברים בדרך כלל מחזיקים מעמד ברכב בין שנתיים לארבע שנים. זוהי תקופה יחסית ארוכה שלא מאפשרת לנו לזכור מתי בדיוק בפעם האחרונה החלפנו מצבר. המצב היחיד שבו אנו מודעים לכך שהמצבר נגמר הוא כאשר אנו מנסים להניע את הרכב בתחילת נסיעה, והרכב לא מגיב, כך שלא הייתה לנו את היכולת להימנע ממצב זה ולהחליף מראש את המצבר.

אם התמזל מזלנו וברשותנו כבלים מיוחדים להנעה, ובנוסף יש מישהו עם רכב בסביבה שיכול להגיע ולעזור לנו בהנעה על ידי הכבלים, אז אנו יכולים לנסוע בכוחות עצמנו למוסך או ישירות לספק מצברים ולהחליף את המצבר. במידה ואין ברשותנו כבלים או שאין בסביבה רכב נוסף שיכול לעזור, במקרה כזה יש צורך להזמין גרר שיגרור את הרכב למוסך הקרוב ולהחליף מצבר.

כיום ניתן למצוא גם שירותים מיוחדים של ספקי מצבר לרכב אשר יכולים להקל עלינו ולחסוך לנו את זמן ההמתנה לגרירה ואת ההמתנה במוסך עד להחלפת המצבר. ייתכן ונתקענו ללא מצבר בשעות בהם המוסכים סגורים, ולכן ספקי מצברים רבים נותנים שירות הגעה עד לבית הלקוח או למקום בו הרכב נמצא. ניתן לברר מחירי מצברים עוד בטלפון, לברר כמה שנות אחריות יש למצבר והאם הוא מקורי או תחליפי.

שאלות ותשובות בנושא מצברים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מאמרים ומדריכים בנושא מצברים

כלי נגישות