אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

מעקות


בעלי מקצוע מומלצים

 מתקין מעקות מומלץ 

חייגו עכשיו

073-2629145

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

 

מחפשים מעקות? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא מעקות באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

מעקות הן מוצר בסיסי ועליהם להימצא בכל בית. מעקות יכולות להיות במרפסות, בחלונות או מעקה למדרגות בביתם פרטיים או בפנטהאוז. למעשה, מעקות אלו יכולות להציל חיים ותפקידן להגן על דייר הבית מפני נפילה. כיום, יש חוקים ותקנות ברורים לגבי גובהם של המעקות, לכן חשוב לבחור בבעל מקצוע המכיר את החוקים ויכול לספק לכם עבודה מקצועית, בטיחותית וכמובן מעקות מעוצבות בטוב טעם על פי אופי והקו העיצוב של ביתכם.

מגוון רב של סוגי מעקות

יש לא מעט סוגי מעקות העשויים מחומרים שונים כמו – מעקות אלומיניום, ברזל, זכוכית מאסיבית, אבני זכוכית, ניקל, עץ טבעי מרשים, שיש יוקרתי, גבס ועוד. כמו כן, ניתן למצוא מגוון רב של עיצובים מרהיבים של מעקות, החל מפרזולים מרשימים ועד שילוב של כמה חומרים יחד כמו – שילוב של מעקות אלומיניום וזכוכית שמתאימים בקפידה לעיצוב בתים בסגנון מודרני ועכשווי. בשל המבחר הרב בשוק של מעקות, כדי להכיר מקרוב את הסגנונות השונים כדי לקבל בית מעוצב ומרשים, הרי מעקות הן דומיננטיות ובולטות ויש להן השפעה רבה על עיצוב הבית – במיוחד כאשר הן מותקנות בחדר מדרגות של בית פרטי.

מעבר לעיצוב מרשים, על המעקות להיות מאסיביות וחזקות וכאלה שעומדות בכל תקני הבטיחות במיוחד כאשר יש ילדים קטנים או אנשים מבוגרים, אשר מבחינתם מעקה למדרגות אלו מסייעות להם לעלות ולרדת במדרגות בצורה בטיחותית ונוחה יותר.

שאלות ותשובות בנושא מעקות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה התחזוקה הנדרשת עבור מעקה מזכוכית?

זכוכית נחשבת לחומר עמיד, אשר לא דורש רמת תחזוקה אינטנסיבית. הזכוכית אינה מתבלה, אינה מחלידה, ואין צורך בצביעה או שיוף על מנת לשמור עליה. לכן, התחזוקה הדרושה עבור מעקה מחומר זה היא תחזוקה מינימלית יחסית של ניקיון ושטיפה.

האם ניתן להתקין מעקה שעשוי מיותר מחומר אחד?

כן. מעקות אלה נקראים מעקות משולבים והם מורכבים משילובים שונים כגון: ברזל וזכוכית, עץ וזכוכית או ברזל ועץ. למעקות אלה יתרון עיצובי, שכן הם מאפשרים אופציות רבות של גיוון והתאמה לחלל.

מה משפיע על מחיר המעקה?

מספר גורמים ישפעו על מחיר המעקה. אורך המעקה לפי מטרים, חומר הגלם ממנוי עשוי המעקה, האם הוא מגלוון (תהליך כימי אשר מתבצע על מוטות הברזל ומונע מהם להחליד), מספר הקישוטים והעיטורים במעקה וכן שיטת צביעת המעקה.

האם חובה להתקין מעקה בכל גרם מדרגות?

בישראל, חובת התקנת מעקה העומד בתקן הישראלי חלה הן על מרפסות והן על גרם מדרגות שיש בו יותר שלוש מדרגות. החובה כי המעקים יעמדו בדרישות התקן הישראלי מעוגנת ב"תקנות התכנון והבניה תש"ל-1970".

כלי נגישות