אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

מסגריות


מסגריה

 מסגר מומלץ 

חייגו עכשיו

073-2629107 

או מלאו פרטים וקבלו הצעה מיד ממסגר

Form image

 

מחפשים מסגריה מומלצת? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא מסגריות באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן המסגרים המומלצים באזורכם יצרו קשר.

 

עבודת המסגריות איננה סובבת אך ורק סביב ייצור סורגים. זוהי עבודה מגוונת ביותר, הכוללת בתוכה מרכיבים תכנוניים והנדסיים, וכרוכה בעיצוב, דמיון ויצירתיות. עבודות המסגרות משפיעות על מראה הבית והחצר. חשוב להקפיד על עבודת מסגרות באיכות טובה, שכן היא אמורה לשמש אותנו שנים רבות. 
אלה הם סוגי העבודות שהמסגריות מספקות:

  • מעקות – בין העבודות האופייניות ביותר למלאכת המסגרות הם המעקות: זהו עולם עשיר בסגנונות ובצבעים. המעקה צריך להתאים לפנים הבית או למראה החיצוני שלו, ולענות על כל דרישות העיצוב, הצבע והצורה. החומרים והאלמנטים העיצובים משתנים ממעקה למעקה.
  • שערים – השער לבית הוא השער לעולם הפנימי שלנו, כרטיס הביקור לאישיות שלנו. השערים נבדלים אלה מאלה בדוגמאות, בצבעים ובריקועים. מסגריות מייצרות שערים לחצר, לפנים הבית, ואף לחניה. הן מייצרות שערים ידניים או חשמליים לפי בחירת הלקוח. לאפשר להגיע אל מסגריה עם תרשים מדויק של השער שבו אתם חפצים, או לבחור מתוך המגוון הקיים.
  • מדרגות – עבודות מסגריה כוללות התקנה של מדרגות. כאן יש להביא בחשבון לא רק את טעמו של הלקוח אלא את החלל שבו יוצבו המדרגות. על המסגר להגיע למקום ולבצע סקירה של האזור לצורך התאמה מרבית של הגודל, המבנה וסוג המדרגות. המדרגות גם מהוות, מעבר לפונקציונליות שלהן, אלמנט עיצובי מרשים המשפר את מראה הבית.
לחצו וחייגו למסגר מומלץ 0732629107 0732629107
שאלות ותשובות בנושא מסגריות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כמה עולה לתקן סורג?

המחיר לתיקון סורגים נע בין 350 ל-700 שקלים.

מה ההבדל בין סורגים למניעת נפילה לבין סורגים למניעת פריצה?

בשל המטרה השונה של כל אחד מהסורגים, קיימים מספר הבדלים בין סורגים נגד פריצה לבין סורגים שמונעים נפילה הבאים לידי ביטוי בחוזק, במראה וכתוצאה מכך גם במחיר. בסורגים למניעת נפילה, המרווח בין הסורגים לא עולה על 10 ס"מ, עובי הסורג הוא לפחות 5 מ"מ והעיגון לקיר נעשה באמצעות חיבור קל יחסית. לעומת זאת, בסורגים למניעת פריצה, עובי הסורג הוא לפחות 12 מ"מ והעיגון לקיר נעשה באמצעות חיבור חזק.  

איזה דברים צריך לבדוק כשמזמינים עבודה ממסגר?

בעת הזמנת עבודת מסגרות, כדאי לבקר במסגריה כדי להתרשם מעבודתו של המסגר – יכולתו לייצר בעצמו לעומת שימוש בחומרים מוכנים, ניקיון המקום, עבודות קודמות, המיומנות שלו וכו'. בנוסף, יש לבדוק אם המסגריה מספקת אחריות ואם היא עומדת בכל התקנים הדרושים. כמו כן, וודאו שהמסגר בודק את המקום שבו דרושה העבודה ולוקח מידות לפני שהוא מתחיל לעבוד. ניתן למצוא מסגרים מוסמכים בעלי תקנים, מקצועיים ואמינים באמצעות שימוש במערכת 2144 אשר מרכזת בעלי מקצוע מובילים בתחומם ומאתרת עבורך את איש המקצוע האיכותי והזמין ביותר. המערכת משתמשת בטכניקת דירוג אובייקטיבית המתבססת על חוות דעת של הציבור ושל לקוחות קודמים, ובכך מבטיחה שנותני השירות שעובדים עמה הם אכן המקצועיים ביותר.    

 

אילו סוגי עבודות מבצעים מסגריות?

מסגר מקצועי מבצע מגוון רחב של עבודות ברזל ומתכות אחרות במגוון רחב של צורות. במידה ואתם זקוקים לבניה של מעקות בטיחות, מדרגות, מחסנים, קומות גלריה, גדרות צלונים לגינה, מסגר מקצועי יבצע עבורכם עבודות אלה. בנוסף לכך, מסגריות יכולות לבצע תיקונים קטנים, חיזוקים וריתוכים שונים בבית.

כלי נגישות