אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מנעולן לרכב – פריצה


מנעולן רכב

מנעולן לרכב – פריצה 24/7

חייגו עכשיו

073-2331422 

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

מחפשים מנעולן לרכב – פריצה? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם מנעולנים מומלצים על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזורכם! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. ניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות ממנעולנים שונים לשירות פריצת רכבים 24 שעות ביממה.

שירות פריצת רכבים ע"י מנעולן לרכב – פריצה

אם נתקלתם בסיטואציה הלא נעימה של דלת רכב נעולה. התחושה הראשונית היא חוסר אונים. יכול להיות שמדובר בשחיקה של המנעול או של המפתח, לפעמים זו תקלה או שבר בתוך המנעול. ישנם מקרים בהם איבדתם את המפתחות לרכב ואין ברשותכם מפתח רזרבי, וכן ישנם רכבים אשר ננעלים אוטומטית על ידי לחיצה בכפתור הדלת, ואז הדלת ננעלת כאשר אתם מחוץ לרכב והמפתחות בפנים , במקרים כאלה תצטרכו להזמין פורץ רכבים שיעזור לכם. מקרים אלו תמיד תופסים אותנו ברגע הלא נכון, כאשר אנו ממהרים למקום כלשהו. לרוב, אין ברשותנו איש קשר המומחה לתיקונים מסוג זה, אך רצוי לא לנסות לתקן לבד את התקלה מכיוון שהמנעול עלול להישבר לגמרי, וכן עלול להיגרם נזק בדלת סביב המנעול ואתם עלולים למצוא את עצמכם עם נזק קשה יותר ברכב. מומלץ להזמין מנעולן לרכב אשר יש לו ניסיון בתיקון תקלות אלו.

כאשר אתם מזמינים מנעולן לרכב, חשוב לוודא איתו שיש לו הסמכה ורישיון מיוחד ממשטרת ישראל, וכן ניסיון רב בפריצות לרכב. מי שלא מקצוען וללא ניסיון עלול לגרום לנזקים סביב הדלת ולגרום לכם לתיקונים נוספים ועלויות שלא תכננתם. כל שריטה שאם חלילה תיגרם לדלת או באזור הדלת עלול לגרום לכם להוצאה כספית גבוהה מאד. מומלץ לברר מחירים בטלפון, רוב המנעולנים אכן מציינים מחירים או סדרי גודל של מחירים עוד בטלפון. יתכן והמחיר ישתנה בהתאם לסוג התיקון בשטח, שעליו לפעמים לא ניתן לדעת מראש.

שאלות ותשובות בנושא מנעולן לרכב – פריצה
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כמה זמן לוקח לוקח למנעולן פורץ רכבים לפתוח את הרכב?

בדרך כלל מדובר בעבודה של מספר דקות בודדות, במקרים מורכבים יותר העבודה יכולה להמשך לכל היותר עד לעשרים דקות תלוי בסוג הרכב.

מאמרים ומדריכים בנושא מנעולן לרכב – פריצה

מנעולן לרכב – פריצה ערים

לרשימת הערים המלאה