אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מנעולן לכספות


מנעולן לכספות

מנעולן לכספות
חייגו עכשיו

073-2416488

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

 
Form image

מחפשים מנעולן כספות? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים עבור מנעולן לכספות באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

עסקים רבים ואנשים פרטיים מחזיקים ברשותם כספות על מנת לשמור על פריטים עקרי ערך או על נשקים מפני פריצה או שרפה. יש לא מעט סוגי כספות בשוק, חלקן כספות ביתיות רגילות אשר מקובעות לקיר, וחלקן כספות מאסיביות ששוקלות 40 קילו ואף יותר המשמשות חנויות לתכשיטים או משרדים ועסקים המחזיקים מסמכים חשובים או פריטים יקרים במיוחד. לכספות אלו יש לא מעט סוגי מנגנוני נעילה, חלק מהכספות מכילות מנגנוני נעילה הנפתחים ונסגרים על ידי מפתחות רגילים, חלקן על ידי קוד, חלקם על ידי מנעול אלקטרוני, מנעול ביומטרי (שנפתח ונסגר על פי טביעת אצבע) ועוד סוגי מנגנוני נעילה שונים.

חשיבות בחירת מנעולן מקצועי לצורך פריצה או תיקון מנגנון נעילה של כספת

מנגנוני הנעילה של הכספות במיוחד החדישות יותר, רגישים למדי ולא פעם אנשים  זקוקים לשירותיו של מנעול לכספות בשל תקלה שונה בדלת של הכספת או במקרים נוספים שלא ניתן לפתוח את הכספת  כמו – תקלה במנגנון הנעילה, שכחת קוד אישי, הקשה רציפה של קוד שגוי, אובדן או גניבת מפתחות הכספת ועוד מקרים שונים אחרים. במקרים אלו – הפתרון הטוב ביותר הוא להיעזר במנעולן כספות,פורץ כספות שמכיר היטב את כל סוגי הנעילה ויוכל לפורץ בצורה בטיחותית לכספת או לתקן כל תקלה שנוצרה בה. טרם הזמנת המנעולן,פורץ כספות יש לוודאי כי הוא מתמחה בתחום ומכיר את מנגנון הנעילה של הכספת שלכם.

לחצו וחייגו לקבלת שירות ממנעולן לכפסות מומלץ בכל הארץ 0732416488
שאלות ותשובות בנושא מנעולן לכספות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה עדיף לקנות, כספת או קופת פלדה?

ההחלטה היא בעיקר אישית לפי הצרכים שלכם ולכן יש מספר דברים שיש לקחת בחשבון. ראשית בדקו כמה יכולה להכיל הכספת או הקופה. במידה ואתם זקוקים לקיבולת גדולה, כדאי לבחור בכספת. שנית בדקו האם מדובר במוצר איכותי שיוצר על ידי אנשי מקצוע מיומנים ועומד בכל הסטנדרטים של משרד הביטחון, המשטרה וחברות הביטוח.

יש לי כספת קטנה והלוח האלקטרוני של המספרים לא עובד, מה לעשות?

הפתרון כמובן תלוי בסוג הכספת אך לרוב תופעה זו קוראת כאשר הבטריות בכספת נגמרות. לכן כל שנדרש זה רק להוציא את הישנות ולהחליף בחדשות. לרוב הכספות ישנו מפתח חירום אשר ניתן לפתוח באמצעותו את הכספת. כמובן שרצוי לא לשמור אותו בתוך הכספת. במקרה שפעולה זו לא עוזרת יש לפנות למנעולן בכדי שיפרוץ את הכספת.

מנעולן לכספות ערים

לרשימת הערים המלאה