אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מנעולן לדלתות


מנעולן-פורץ-מנעולים

מנעולן לדלתות

חייגו עכשיו

073-2331463

 או מלאו פרטים

Form image

מחפשים מנעולן לתיקון ופריצה של דלתות? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם מנעולנים מומלצים על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור שלכם! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. ניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן מנעולן מומלץ יצור אתכם קשר.

 

מנעולן

יש מספר סיבות שונות אשר בגינן אנחנו עשויים לרצות להחליף מנעול לדלת ביתנו. סיבות אלה יכולות להיות כניסה לבית חדש, פריצה לבית או כאשר אנחנו מאבדים את המפתחות. במצב כזה, נשתמש בשירותיו של פורץ מנעולים. מנעולנים הם אנשי מקצוע אשר עברו קורס מיוחד המכשיר אותם לעבודה בתחום המנעולים. מנעולן מוסמך הוא מי שהשלים את לימודיו וקיבל תעודת גמר על ידי מוסד מורשה המאפשרת לו לעסוק בתחום.
תוכלו לקבל שירותים שונים ממנעולן מתמחה בעבודות בתחום המנעולנות:
פריצת מנעולים, פריצת דלתות, החלפת צילינדרים, שכפול מפתחות, סיפוק אבטחה מרבית על בית העסק.

פריצת מנעולים

לעיתים, למשל כאשר אבדו המפתחות ואנחנו לא מסוגלים להיכנס לבית, אנחנו זקוקים לשירותיו של פורץ מנעולים בהקדם האפשרי. פורץ מנעולים אמין ומקצועי, מכיר את סוגי המנעולים השונים הקיימת בשוק ויודע כיצד לפרוץ כל מנעול בזריזות וביעילות.
כאשר מדובר בפריצת מנעולים, חשוב לעבוד עם בעל מקצוע איכותי ומיומן. זאת, מכיוון שאנחנו זקוקים לאדם שיפתור את התקלה ויספק מענה זריז מבלי לגרום נזק למנעול.

תקלה במנעול

עלולות להתרחש תקלות במנעול אשר יצריכו את שירותיו של פורץ מנעולים מקצועי ומיומן. כאשר אנחנו נתקלים במצב שכזה, יש לקרוא לאיש מקצוע שיוכל לייעץ לנו כיצד עלינו לפעול.
לפעמים אין מנוס מהחלפת מנעול, אך פעמים רבות פעולה זו אינה הכרחית.  על כן, מומלץ לקרוא לבעל מקצוע אשר יאתר את הבעיה באופן מדויק. מנעולן מקצועי ואמין יסביר כיצד להתמודד עם התקלה ויתקן אותה או לחלופים ימליץ על החלפה במידת הצורך.

פורץ מנעולים

מתי נזמין פורץ מנעולים?
כאשר נמצאים מחוץ לבית ללא מפתחות, אם המפתחות אבדו או אם המפתחות אינם פותחים את הדלת, יש להזמין את שירותיו של פורץ מנעולים.
מנעולן אמין ואיכותי יפרוץ את הדלת באופן הבטוח ביותר ויספק לכם מפתחות חדשים במידת הצורך. מנעולנים מוסמכים מספקים שירותים שונים בתחום, כולל פריצת דלתות לרכב, לבית, למנעולים ולכספות.

אם נתקלנו במצב המחייב פריצת דלת, חשוב מאוד לזכור לא לנסות לפרוץ אותה לבד. ניסיון זה עלול לגרום לנזק רב, ולכן יש להשאיר עבודה זו למקצוענים בלבד.

לחצו וחייגו למנעולן לדלתות 0732331463
שאלות ותשובות בנושא מנעולן לדלתות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה ההבדל בין פורץ מנעולים לבין מנעולן?

התפקיד של פורץ מנעולים הוא לפרוץ מנעולים בעת הצורך. מתוקף תפקידו, עליו להיות זמין בכל שעות היממה ולהגיע למקום בזריזות. לעומתו, מנעולן הוא איש מקצוע המבצע עבודות בתחום המנעולים והוא בעל הכשרה רבה וידע נרחב בנושא. מנעולן מתמחה בהתקנת מנעולים, שכפול ושחזור מפתחות, התקנת כספות, תיקוני מנעולים וכו'.      

מתי צריך להחליף מנעול?

ישנם מספר מקרים המחייבים החלפת מנעול, או החלפת צילינדר, כגון כניסה לבית חדש, לאחר פריצה או כאשר אובדים המפתחות. לעומת זאת, כאשר הבעיה היא טכנית, פעמים רבות החלפת מנעול אינה הכרחית. מומלץ לקרוא לבעל מקצוע אשר יאתר את הבעיה, יסביר כיצד להתמודד איתה ויתקן אותה או ימליץ על החלפה במידת הצורך.     

כמה סוגי צילינדרים קיימים בשוק? וכיצד אבחר את הצילינדר הטוב ביותר?

חברות שונות מספקות מגוון רחב של צילינדרים לדלת, בעלי מידות שונות, אשר מותאמות לצרכים שונים ולסוג הדלת. לדלתות עץ או זכוכית יתאים צילינדר לשון, בעל מנגנון חבוי. צילינדר גלגל לפלדלת מתאים לרוב הדלתות הקיימות בישראל, בעלות מנגנון רב בריח. סוג הצילינדר הנחשב המוגן ביותר מפני פריצות הוא צילינדר בעל כרטיס בקרת שיכפול. צילינדר מסוג זה הוא כזה שלא ניתן לעשות לו הטבעות, ולא ניתן לשכפל אותו ללא כרטיס. לכן כאשר הגעתם לשלב בחירת הצילינדר, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע מנוסה אשר יידע להתאים לכם את הצילינדר המתאים ביותר.

מה הוא מנעול צילינדר ומדוע הוא חשוב?

מנעול צילינדר הוא מנגנון נעילה האחראי לפתיחה וסגירה של דלת. תפקידו העיקרי של מנעול הצילינדר הוא למנוע מצב של פריצה. לכל צילינדר מפתח ייחודי מתאים לו ולכן בחירת הצילינדר היא אחת הבחירות החשובות ביותר לבטיחות הבית.

מנעולן לדלתות ערים

לרשימת הערים המלאה