אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

מנוף סל


מנוף סל

השכרת מנוף סל

חייגו כעת 

073-2331403

או מלאו פרטים 

Form image

מחפשים מנוף סל? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

מנוף סל ומנוף הרמה הוא פתרון מצוין לעבודה בגובה רב והוא מגיע במבחר רב של גדלים, חלקם מגיעים עם זרוע הידראולית המאפשרת כניסה למקומות סבוכים וחלקם מגיעים עם זרוע ישרה המאפשרת גישה מהירה לכל מקום. יש לא מעט תעשיות בשוק שנעזרות בפתרונות של השכרת מנוף סל מסוגים שונים כמו – קבלני בניין, קבלני עבודות חשמל, עבודות אינסטלציה, חיפויי קיר, ציירים המציירים על קירות, חברות לניקוי חלונות, חברות המבצעות גיזום וכריתת עצים, חברות הדברה ועוד מגוון תחומים שונים בתעשייה אשר זקוקים לפתרונות הרמה יצירתיים כדי לעבוד בגובה רב.

השכרת מנוף סל ומנוף הרמה מגיעים בשני אופציות: מנופים המותקנים על גבי משאיות ענק או מנופים המגיעים על גבי טרקטורים, אך הם זקוקים לשינוע על ידי משאיות הובלה מיוחדות עד למקום הנדרש. ברוב המקרים, חברות הזקוקות למנוף סל משכירות את כלים אלו על ידי חברות המציעות פתרונות לעבודה בגובה, שהרי עלות מנופים אלו היא גבוהה וגם התחזוקה השוטפת שלהם אינה זולה כלל.

על מנת לעבוד על מנופים אלו בצורה בטיחותית, על העובדים לעבור קורס לעבודה בגובה על ידי בתי ספר ומכללות המציעות קורסים לעבודה בגובה, ועל העובדים להחזיק ברישיון זה כל עוד הם עובדים על מנופים אלו ולחדש אותו כל שנתיים. הסיבה לרישיון זה הוא העובדה כי מדובר בגבהים עצומים ועל העובדים לשמור על כללי בטיחות כדי שישובו בשלום לאחר יום העבודה.

שאלות ותשובות בנושא מנוף סל
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה חשוב לבדוק לפני הזמנת עבודה עם מנוף סל?

יש לשמור מקום חניה עבור המנוף על מנת לחסוך זמן, ויש לוודא כי החברה מספקת ביטוח לציוד המועבר במקרה שייגרם נזק בזמן העבודה. כמו כן, כדאי לבדוק שחברת ההובלות שבה בחרתם היא מקצועית ובעלת ניסיון בסוג העבודה הנדרש. על מנת לוודא שחברת ההובלות היא אמינה, מקצועית ומספקת ביטוח, ניתן להשתמש במערכת 2144 אשר מרכזת חברות איכותיות ומהימנות ומאתרת עבור הלקוח את החברה הזמינה ביותר והטובה ביותר בהתבסס על דירוגים של לקוחות קודמים.

לאיזה גובה מגיע מנוף סל?

ניתן לבצע באמצעות מנוף סל עבודות הרמה לגובה של עד 70 מטר.

כלי נגישות