אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מנוף סולם


מנוף סולם - מעבר דירה עם מנוף

מנוף סולם להעברת רהיטים

חייגו עכשיו

073-2331479 

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

 

מחפש מנוף סולם? צריך מנוף להעברת דירה? מלא את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליך המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא מנוף סולם באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסה עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלך, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן יחזרו אליך מנופי הסולם המומלצים באזור שלך.

 

עבודה בגובה מאז ומעולם הייתה פופולרית בקרב תעשיות רבות, אך ככל שהזמן עובר כך תחום זה הולך ומתקדם והעבודה נעשית הרבה יותר נוחה ובטיחותית עקב הכלים החדשים שחברות מציעות עבור עובדים. מנוף סולם יפתור את הבעיה.

אחד הכלים החדשניים לצורך עבודה בגובה הוא – מנוף סולם שמאפשר לעובדים מתחומים שונים להגיע בקלות למקומות סבוכים ולבצע עבודות שונות בגובה. יש לא מעט סוגי מתקנים שכאלה, בין אם מדובר על מנוף סולם נגרר, חשמלי, ידני או מנוף נייד. כמובן שיש צורך לבחור את סוג המנוף על פי אופי העבודה המתבצעת במקום, לדוגמא בהובלת דירה ישנו מנוף רהיטים שמאפשר להגיע בקלות לדירה הרצויה ולהעלות אליה רהיטים כבדים.

אפשרות השכרת מנופים

עלות של מנוף להעברת דירה אלו היא אינה זולה כלל ואם נוסיף לכך את עלות האחזקה שלהם נראה כי נגיע לסכומים די גבוהים, לכן חברות רבות מעדיפות להשכיר את כלים אלו מחברות המציעות מגוון סוגי פתרונות לעבודה בגובה. חברות אלו, יוכלו להתאים לכם בקפידה את סוג המתקן על פי הצורך, בין אם מדובר במנוף הידראולי או מנוף זרוע המשמשים לצורך עבודה במקומות סבוכים שדי קשה להגיע אליהם בעזרת פתרונות הרמה שונים כמו – סולמות רגילים, פיגומים ובמות הרמה.

כאשר עובדים בגובה שהוא יותר מ -2 מטרים, יש צורך לעבוד בצורה בטיחותית, על מנת שהעובדים יוכלו לשוב בשלום לבתים בתום העבודה, לכן משרד התמ"ת מחייב עובדים בגובה לעבור קורס לעבודה בגובה על ידי מכללות ובתי ספר שהוסמכו להעביר את הדרכות אלו.

לחצו וחייגו לשירותי מנוף סולם להעברת רהיטים ודירות 0732331479
שאלות ותשובות בנושא מנוף סולם
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה היתרונות של שימוש במנוף בהובלות?

השימוש במנוף הוא קל ונוח, חוסך עבודה רבה ומהיר יותר, שכן אין צורך בעלייה וירידה של צוות סבלים עם ציוד כבד.  

מתי צריך להשכיר מנוף?

השכרת מנופים מיועדת עבור קבלנים, מפעלים, חקלאים ואנשים פרטיים הזקוקים להרמה או להעברה של ציוד בגובה. המנופים מתאימים להעברת ריהוט וציוד מדירות הממוקמות גבוה, עבודות חקלאיות, העברת ציוד כבד במפעל, הרמת חומרים וקורות בפרויקטים של בניה וכו'.

מאמרים ומדריכים בנושא מנוף סולם