אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מנוף זרוע


מנוף זרוע מומלץ בכל הארץ

חייגו 

073-2331432

וקבלו מיד הצעה בחינם

Form image

 

מחפשים מנוף זרוע? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

מנוף זרוע מגיע ממשפחת הציוד לעבודה בגובה והוא משרת מגוון תעשיות שונות לצורך עבדה בגובה של עובדים. תחום זה הולך ומתפתח ונראה כי יש לא מעט אופציות המאפשרות לעלות עובדים לצורך עבודה בגובה, כמו – במות הרמה, מנופי סל, מנוף זרוע, פיגומים, חבלי סנפלינג ועוד אמצעים שונים בטיחותיים.

היתרון במנוף זרוע שהוא מגיע לגבהים עצומים, כך שניתן לבצע על ידו עבודות מרובות אשר נמצאות בגובה רב כמו – עבודות חשמל, עבודות אינסטלציה, הדברה במקומות סבוכים, שירות ניקיון של חלונות במגדלים ובנייני מגורים גבוהים, תליית שלטים, חיפויי קיר, ניקוי בלחץ ועוד מגוון עבודות אחרות בגובה.

היתרונות במנוף זרוע

ביחס לאמצעי הרמה אחרים לעבודה בגובה, מנוף זרוע הוא הפופולרי ביותר לעובדות הנעשות בגבהים עצומים, שהרי הוא בעל זרוע צרה המאפשרת כניסה למקומות צרים ובעייתיים שלא ניתן לגשת אליהם עם במות הרמה או פיגומים. למעשה, הזרוע יכולה לדלג על מכשולים ולאפשר לעובדים להגיע למקומות מרחוקים בעזרת הזרוע ההידראולית שלה.

כיום, ניתן למצוא בשוק מגוון גדלים של מנופי זרוע, החל ממנופים קטנים המיועדים לעבודות קטנות ועד מנופים המגיעים לגבהים עצומים של עד 40 ואפילו 50 מטרים. את מנופי הזרוע ניתן למצוא בשתי אופציות:  סוג אחד הוא זרוע ישרה המאפשרת גישה אנכית, והאופציה השנייה היא – מנוף עם כמה זרועות המאפשרת קיפול של הזרועות לצורך הגעה למקומות סבוכים.

לחצו וחייגו לקבלת שירותי מנוף זרוע בכל הארץ 0732331432
שאלות ותשובות בנושא מנוף זרוע
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

איזה סוגים של מנוף זרוע יש?

יש שני סוגים עיקריים – ישנם מנופי זרוע המכילים זרוע אחת אחת ישרה לגמרי ויש מנופים הכוללים מספר זרועות המאפשרים גישה למקומות מורכבים יותר.  

מתי משתמשים במנוף זרוע?

ניתן להשתמש במנוף זרוע עבור הובלות של פריטים כבדים, פינוי פסולת ובניגוד למנופים אחרים, מנוף זרוע מתאים אף להרמה של בני אדם לצורך תיקונים ושיפוצים.