אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

מכולות - הובלה ואחסון


מחפשים מכולות להובלה ואחסון? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים מכולות להובלה ואחסון? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

שירותי אחסון והובלה במכולות נעשו פופולריים בשנים אחרונות וזאת בשל הביקוש הרב של שירותים אלו בקרב אנשי עסקים רבים אשר מייבאים סחורה מארצות שונות ובעיקר מסין. הסיבה לפופולריות של שירותים אלו נעוצה בעובדה כי כיום מייבאים מוצרים רבים או מייצאים מגוון רב של מוצרים שונים לארצות אחרות, כך שיש צורך לאחסן את הסחורה בתנאים מתאימים ובטיחותיים כדי לאפשר לסחורה להיות בתנאי אופטימליים לצד שמירה ואבטחה בכל שעות היום. את שירות מכולות – הובלה ואחסון מעניקות חברות אשר לרוב שוכנות למרגלות הנמל, אך ישנן חברות שכאלה גם במקומות נוספים בכל רחבי הארץ.

כל היתרונות בישותי הובלה ואחסון במכולות

שירות זה מוכר בארה"ב ובארצות אחרות כבר מזה שנים רבות, אך נראה כי שירות זה מתפתח יפה גם בישראל.  איך זה עובד? יש באפשרות בעלי עסקים להשכיר שטח אחסון בתוך מכולה אשר מגיעה בגדלים שונים.

מכולה זאת יכולה לאחסן כמות רבה של סחורה בתנאים הטובים ביותר, הלקוח יוכל לקבל שירות הובלה של התכולה מהנמל או מהמפעל ישירות לתוך המכולה, לאחסן לזמן הרצוי את הסחורה וכאשר ברצונו לפנות את התכולה או חלק ממנה, הלקוח יוכל לקבל שוב שירות הובלה של הסחורה ליעד המבוקש.  חברות אלו מאחסנות את התכולה בתנאים טובים, כמו – שירותי שמירה ואבטחה, שירותי הדברה במקום, קיים שירות לקוחות במקום ועוד תנאים נוספים.

שאלות ותשובות בנושא מכולות - הובלה ואחסון
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מי צריך להשתמש בשירותי אחסון?

מכולות המיועדות לאחסון ציוד מתאימות לאנשים המשפצים את דירתם, אנשים שעוברים דירה, אנשים הטסים לחו"ל למספר חודשים או יותר, אחסון ירושה, בעלי עסקים ועוד.

כמה עולה להשכיר מכולה לאחסון?

העלות עבור השכרת מכולה סטנדרטית לתקופה של חודש נעה בין 600 ל-1500 שקלים.

מה צריך לבדוק כאשר משכירים מכולה לאחסון?

לפני בחירת מכולה לאחסון ציוד יש מספר גורמים שיש לקחת בחשבון: נגישות המכולה, זמינותה, מצב המכולה (ניקיון, עמידות לתנאי מזג האוויר, סימני עובש וכו') ופוליסת הביטוח המוצעת על התכולה. כמו כן, רצוי לוודא כי החברה מספקת שירותי אבטחה על הציוד המאוחסן במכולה.

מאמרים ומדריכים בנושא מכולות - הובלה ואחסון

מכולות - הובלה ואחסון ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות