אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מילוי בוטוקס


אם יש משהו שאנו מקווים שיישאר איתנו לנצח, זהו גוף צעיר ומראה עור חלק. החל מגיל שלושים פלוס מתחילים לצוץ פה ושם קמטי הבעה, שהולכים ונעשים ברורים יותר עם הזמן. העור נעשה רופף יותר, פחות גמיש, ומתחיל תהליך של הזדקנות העור. אם את עדיין רוצה להמשיך להיראות צעירה בדיוק כמו שאת מרגישה מבפנים, תוכלי לבצע טיפולי מילוי קמטים בעור הפנים אשר יחזירו לך את המראה הרענן והצעיר כמו שתמיד היה לך.

ישנן כמה שיטות למילוי קמטים והעלמתם. אחת מהן היא מילוי בוטוקס. מדובר בפעולה קלה ומהירה שאינה פולשנית, ומביאה תוצאות מידיות. האזורים בהם בדרך כלל מתבצע מילוי בוטוקס הם סביב השפתיים, העיניים, המצח ובעצם בכל מקום בו את מבחינה בקמטים.

כיום ניתן לבצע מילוי בוטוקס גם במרפאות פרטיות, אצל קוסמטיקאיות ואפילו בקופות החולים. תחום מילוי הקמטים ובעיקר הבוטוקס תפס תאוצה רבה בשנים האחרונות. אם פעם רק נשים בודדות ביצעו טיפולים אלה, כיום, כמעט כל אישה מגיל מסוים כבר נעשית לקוחה קבועה באחד מהמכונים המתמחים במילוי בוטוקס.

הגיל ההתחלתי לטיפול בבוטוקס בדרך כלל הוא מעט אחרי גיל שלושים, בעיקר מגיל שלושים וחמש ומעלה. החל מגיל שישים וחמש ומעלה זהו גיל שכבר אינו מומלץ במיוחד להזרקות בוטוקס, בעיקר לנשים שלא עברו אף פעם טיפולי בוטוקס. וזאת מכיוון שהעור נהיה דק מדי ושקוף, והקמטים עמוקים מדי.

שאלות ותשובות בנושא מילוי בוטוקס
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מאמרים ומדריכים בנושא מילוי בוטוקס

מילוי בוטוקס ערים

לרשימת הערים המלאה