אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מחשבים נייחים - תיקון


טכנאי מחשבים מומלץ

 טכנאי מחשבים מומלץ

חייגו להצעה חינם

073-2416476

או מלאו פרטים

Form image

מחפשים תיקון מחשבים נייחים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא תיקון ומכרית מחשבים נייחים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

מחשבים נייחים מוכרים יותר בשם מחשב שולחני או פי סי. סוג זה של מחשב מעוצב לשימוש במקום מסויים כמו בבית או במשרד, בניגוד למחשבים הניידים כגון הלפטופ או הנוטבוק המעוצבים לתנועה ממקום למקום. המגוון של מחשבים נייחים הינו עצום, הן מבחינת חברות ייצור והן מבחינת גדלים, עיצובים ואפשרויות העמדה רבות. את המחשבים מומלץ לקנות בכל חנות המציעה עבור מחשבים נייחים או מחשבים ניידים תיקון ומכירה.

גם במסכי מחשב ניתן למצוא מגוון עצום של גדלים ודגמים. בעבר הלא רחוק, מסכי מחשב היו גדולים, נפוחים ומאוד כבדים, ותפסו מקום משמעותי על השולחן. כיום מסכי המחשב הינם שטוחים וקלים, וככל שהטכנולוגיה מתקדמת ומשתכללת, ניתן להשיג אותם בעלות נמוכה יותר ויותר. בניגוד למחשבים ניידים, במחשב נייח יש עכבר ומקלדת חיצוניים, דבר המאפשר חופש בחירה בכל הנוגע לאביזרים נלווים. רמקולים הינם אביזר חיצוני נוסף שניתן לרכוש בנפרד. המשמעות היא שאתה, רוכש המחשב הנייח, יכול לבחור אביזרים מן השורה הראשונה.

היתרון של מחשבים נייחים על מחשבים ניידים הוא במערכות ההפעלה הטובות יותר וביכולת טובה יותר להפעיל מערכות וידאו וגרפיקה. רבים בוחרים ברכישת מחשב נייח עבור משחקים ועריכה גרפית מתקדמת. מאחר והזמן עובר והטכנולוגיה רק הולכת ומשתפרת, עדיף לרכוש מחשב נייח על פני נייד בשל יכולות השדרוג שלו מבחינת שדרוג הזיכרון ותוספות מיוחדות, ללא סיכונים מיותרים, פשוט לפתוח את הקופסא, להחליף את הפריטים הנדרשים, ולסגור בחזרה. ככל פריט טכנולוגי, המחשב הנייח או חלקים מסויימים ממנו נוטים להתקלקל ויש לפנות לטכנאי מחשבים מיומן ומקצועי אשר יתקן את התקלה במהירות, תוך שמירה וגיבוי החומרים הקיימים במחשב, בניגוד למחשבים הניידים בהם השדרוג כרוך בסיכון כלשהו.

לחצו וחייגו לקבלת שירותי תקיון מחשבים נייחים 0732416476
שאלות ותשובות בנושא מחשבים נייחים - תיקון
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כמה עולה לתקן כבל שנקרע?

העלות עבור תיקון זה נעה בין 150 שקלים ל-300 שקלים. על מנת להזמין טכנאי מחשבים אמין ומקצועי, מומלץ להשתמש במערכת 2144 דירוג הציבור המרכזת רשימה של טכנאים הוגנים ואיכותיים ומוצאת עבור המשתמשים בה את הטכנאי הזמין המומלץ ביותר תוך דקות ספורות.

המאוורר במחשב מרעיש, מה לעשות?

כאשר המאוורר אינו מסתובב או גורם לרעש, יש צורך להחליפו או לתקנו. למחשב רגיל ישנם שלושה מאווררים לפחות, שנים שתפקידם לקרר את כלל הקופסא ומאוורר נוסף שתפקידו לקרר את המעבד. ברוב המקרים מדובר באבק אשר הצטבר בתוך המחשב. הפתרון לכך הוא לפתוח את דופן המחשב ולשאוב את פנים המחשב. מומלץ לבצע פעולה זו פעם בשנה, כדי למנוע התחממות. אם שאבנו את האבק והמחשב עידן מרעיש וממשיך להתחמם, כנראה שמדובר במאוורר שהתקלקל ונסתם לחלוטין מאבק ולכלכוך, ובמקרה זה נצטרך להחליף את המאוורר. החלפת מאוורר היא פעולה פשוטה. המאווררים מחוברים לקופסא באמצעות ארבעה ברגים ושני חוטים. העדיפו מאווררים עם חיישני טמפרטורה פנימיים, שמאפשרים להם להתאים את מהירותם בכל שנייה, על מנת להתאים את עצמם לצורכי הקירור של המחשב.

מחשבים נייחים - תיקון ערים

לרשימת הערים המלאה