אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

מחשבים ניידים - תיקון


טכנאי טלוויזיה - תיקון טלוויזיה

 תיקון מחשבים ניידים

חייגו להצעה חינם

073-2416477

או מלאו פרטים

Form image

מחפשים תיקון מחשב נייד? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא תיקון מחשב נייד באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

כיום בכל בית יש מחשב, בין אם זה מחשב נייד או נייח המשמש את בעלי הבית לצורך עבודה או גלישה בשעות הפנאי. תחום המשבים הולך ומתפתח בקצב מסחרר ונראה כי אנשים רבים משדרגים כל תקופה מסוימת את המחשב שלהם, על מנת לזכות בנוחות בלתי מתפשרת ובמחשבים מתקדמים וידידותיים. אך ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, כך הצורך לטכנאים המציעים תיקון מחשבים ניידים הולך וגובר, כיוון שהם נוטים להיהרס עם השנים מבחינה פיזית או תקלות שונות הקשורות לתוכנה או לחומרה של המחשב.

שירות מחשב נייד-תיקון ומכירה, מתאים גם לבעלי עסקים המחזיקים ברשות החברה כמה מחשבים ניידים המשמשים את עובדי החברה כאשר הם לא נמצאים במשרד, אם זה לצורך הצגת מצגות ללקוחות, לצורך עבודה מהבית או לצרכים נוספים אחרים הקשורים לפעילות החברה.

תיקון מחשבים ניידים – אם כך, נראה כי לא מעט עסקים ובעלי בתים פרטיים משתמשים במחשב נייד לצורך עבודתם, כך שתמיד טוב לשמור על קשרים טובים עם טכנאי מחשבים אמין שיוכל לתת לכם מענה מידי במקרה של תקלה. ישנם טכנאים המצעים שירות הגעה עד בית הלקוח או עד בית העסק והם מבצעים תיקון מידי במקום, אך ישנם טכנאי מחשבים המחזיקים ברשותם מעבדות מתקדמות ובהן את כל הציוד הדרוש לצורך תיקון המחשב. הבחירה בין השניים, כלומר אם להזמין טכנאי או להגיע למעבדה לרוב קשורה מחיר, אך כאשר מדובר במחשב עבודה, תמיד כדאי להזמין טכנאי באופן מידי.

לחצו וחייגו לקבלת שירותי תיקון למחשבים ניידים 0732416477
שאלות ותשובות בנושא מחשבים ניידים - תיקון
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם כדאי לתקן מחשב נייד או לקנות חדש?

החישוב הכלכלי הוא המרכזי. כדאי לחשוב אם כדאי להשקיע במחשב חדש או לתקן את הישן. כיום ניתן להעביר בקלות את כל המידע מהמחשב הישן לחדש בקלות אך ישנם מספר דברים נוספים שניקח בחשבון. יש לקחת בחשבון את אורך חיו ועלות התיקון. כמובן שאם המחשב הישן נמצא ברשותנו פחות משנה, עדיף לתקנו אך אם עלות התיקון יעלה לפחות חצי ממחיר קניה של מחשב חדש עדיף להחליפו. נוסף לכך אם המחשב הנייד שלכם יחסית חדש וצריך רק לתקן את המסך השבור, אז כמובן שעדיף לתקן. בכל מקרה לפני שנקנה מחשב חדש נתייעץ עם טכנאי מחשבים על עלויות התיקון והאם הם כדאיות.

מהם השיקולים החשובים בבחירת מחשב נייד?

קיימים אינסוף מותגים, דגמים, משקלים ועיצובים של מחשבים ניידים. התאימו את הגודל והמשקל למידת הניידות הרצויה, אם המחשב אכן נועד להיות נייד תצטרכו מחשב קומפקטי וקל ככל האפשר. אם המחשב נועד לשימוש בייתי ניתן לבחור מחשב כבד יותר ובעל מסך גדול יותר. בחרו זיכרון גדול ככל האפשר. מומלץ לבחור מעבד  של אינטל מסדרת Core . המעבדים של אינטל ממוספרים לפי הרמה שלהם, i3-i5 ו-i7 המיועד לגיימרים. כרטיס המסך הפשוט ביותר יאפשר הצגת סרטים ב-Full HD בצורה חלקה אך לא יספיק כדי להפעיל משחקים כראוי מה שיוביל לביצועים נמוכים. רצוי שיהיו במחשב 4-3 שקעים, USB,  VGAחיבור אנלוגי בין המחשב למסך החיצוני, S\PDIF חיבור אודיו עבור רמקולים ואוזניות ,חיבור FIREWIRE, המיועד לחיבור מצלמות, כוננים קשיחים ועוד וחיבור HDMI המיועד להעביר תוכן בין מחשב למסך תומך. בנוסף כדאי שיהיו חריצים לכרטיסי זיכרון יאפשרו העברת מידע קלה ומהירה בין מכשירים כגון מצלמה ומחשב כף יד למחשב הנייד. בחרו במשך פעולת סוללה בהתאם למידת הניידות שלכם. עבור המשתמש הפשוט רוב המחשבים הניידים לא נבדלים יותר מדי אחד מהשני ולכן מה שהכי חשוב הוא שתהיה למחשב אחריות לטווח ארוך.

מחשבים ניידים - תיקון ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות