אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מורה פרטי לפסיכומטרי


מחפשים מורה פרטי לפסיכומטרי? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים מורה פרטי לפסיכומטרי? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

אנחנו חיים בתקופה שבה ההשכלה נחשבת ביותר, ותואר אקדמי הוא הכרח בל יעבור למי שרוצה לבסס לעצמו קריירה שתקדם אותו בחיים. המבחן הפסיכומטרי הוא כלי מיון לקבלה לאוניברסיטאות ולמכללות בארץ ובעולם. זהו כלי המיון הנפוץ ביותר בישראל ובעולם המערבי כולו לשם כניסה לממלכת ההשכלה הגבוהה. בכל שנה נבחנים בישראל כ- 75,000 מועמדים, והאוניברסיטאות הטובות ביותר פותחות את שעריהן לאלה שהשיגו ציון גבוה במבחן הפסיכומטרי. עקב כך התפתח בארץ ענף ההכנה לבחינה.

ההכנה למבחן הפסיכומטרי מתבטאת בשתי צורות:

א. קורס פסיכומטרי קבוצתי, שבמסגרתו תלמד ותשנן את כל חומר הלימוד, תתרגל אותו ותתנסה במרתון, בסימולציות ובפרקים מתוך הבחינה.
ב. שיעורים פרטיים לפסיכומטרי ומורה פרטי ואישי, אשר יקדיש לך מזמנו ככל שיהיה נחוץ, וילווה אותך אחד לאחד בכל המהלכים הדרושים להכנה טובה למבחן הפסיכומטרי. יש לזכור, כי מבחן פסיכומטרי מכיל קרוב ל- 40 נושאים ונושאי משנה. מורה פרטי לפסיכומטרי ידאג שלא תלך לאיבוד בים החומר וימקד אותך בנושאים, בהסברים ובתרגול הדרושים לקבלת ציון פסיכומטרי גבוה.

שני המפתחות להצלחה בלימודי הפסיכומטרי הם הבנה ותרגול. קודם כול צריך כמובן להבין את החומר, אך בהבנה לא די; יש לתרגל כמה שיותר תרגול פרונטלי, כמה שיותר מבחני סימולציה וכמה שיותר חומר תרגילים לבית. המתכון פשוט ביותר: ככל שתתרגלו יותר, כך תצליחו יותר. זאת תוכלו להשיג הן באמצעות הקשבה בקורס פסיכומטרי והן בלימוד עם מורה פרטי לפסיכומטרי. אם אתם רציניים לגבי הציון שרצונכם להשיג, ואם אתם רוצים ומוכנים להשקיע, מומלץ השילוב של שיעורים פרטיים לפסיכומטרי יחד עם מורה פרטי לפסיכומטרי – שילוב כזה הוא מתכון בדוק להצלחה

שאלות ותשובות בנושא מורה פרטי לפסיכומטרי
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מי צריך מורה פרטי לפסיכומטרי?

עניין זה הוא עניין סובייקטיבי ותלוי באופי התלמיד ובדרכי הלמידה שלו. באופן כללי, מורה פרטי לפסיכומטרי יתאים בעיקר לאנשים שקצב הלימוד בקורסים לא מתאים להם. הווה אומר הן עבור תלמידים מהירים שהקצב של הקורס מעכב אותם והן עבור תלמידים שיותר מתקשים בחומר הנלמד וזקוקים ליחס יותר אישי ומותאם. כמו כן, מורה פרטי לפסיכומטרי הוא פתרון מצוין עבור תלמידים בעלי קושי ספציפי. במקרה זה, מורה פרטי ילמד אותם באופן ממוקד את הנושא הנדרש, ללא בזבוז זמן מיותר וללא התחייבות. 

מה היתרונות של מורה פרטי לפסיכומטרי?

היתרון העיקרי של מורה פרטי לפסיכומטרי לעומת מכוני לימוד וקורסים קבוצתיים הוא היחס האישי. מורה פרטי לפסיכומטרי מתמקד בתלמיד, בונה אסטרטגיית לימוד מותאמת ליכולות ולידע של התלמיד ומסייע בהתמודדות עם הלחץ הנלווה לבחינה. בנוסף, ניתן לבנות ביחד עם המורה לוח זמנים גמיש שמתאים בדיוק לצרכיו של התלמיד.

מורה פרטי לפסיכומטרי ערים

לרשימת הערים המלאה