אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מורה פרטי לפיסיקה


 מורה פרטי לפיסיקה  

חייגו עכשיו

073-2416487

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

מחפשים מורה פרטי לפיסיקה? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

מקצוע הפיזיקה נחשב כמקצוע קשה, במקרה הטוב מתאים לגאונים ולמוכשרים שבינינו בלבד, ובמקרה הפחות טוב מתאים רק ל"חנונים", משעמם ומיותר בהחלט. נשאלת השאלה אם הדימוי שדבק למקצוע הפיזיקה תואם את המציאות. לא כולם חושבים שמקצוע הפיזיקה הוא משעמם. להפך. פיזיקה היא מדע המנסה להסביר את חוקי הטבע, ובתור שכזה גם לענות על שאלות כמו איך נוצר היקום, בן כמה הוא היקום ולאן הוא הולך. מה זה בכלל חומר, ומה ההבדל בין חומר לאנרגיה.

הפיזיקה מתעסקת גם בשאלות מופשטות לכאורה כמו מה זה זמן. ההתקדמות במדע הפיזיקה אפשרה את התקדמות הטכנולוגיה. כל מה שיש לנו במאה ה21, מהחשמל בבית ועד לחלליות שחוקרות את המאדים לא היה אפשרי ללא הידע בפיזיקה. לכן אין להתפלא שרבים רואים בפיזיקה אחד מהמקצועות המרתקים ביותר.
בעניין הקושי, אפשר להניח שישנה הסכמה בין כל מי שלומד או למד פיזיקה, שלא מדובר במקצוע קל ולכך דרושים שיעורים פרטיים בפיזיקה ע"י מורה פרטי לפיסיקה. השאלה היא מה זה קל ומה זה קשה. כל מקצוע, כשלומדים אותו כמו שצריך, כשהמורה הוא טוב, הלימוד מתודי, יסודי ומדורג, יהיה הרבה יותר קל ונעים ללמידה מאשר במקרה שהוא איננו נלמד כמו שצריך.

עולם הפיזיקה הצמיח דמויות מפורסמות כמו אלברט איינשטיין, ממציא תורת היחסות, או סטיבן הוקינג, אישיות מרתקת בפני עצמה, שכן מדובר באדם משותק המרותק לכיסא הגלגלים, שאיננו יכול אפילו לדבר (הוא מתקשר באמצעות הזזת אישוני העיניים ומחשב!) ולמרות זאת הוא נחשב לא רק לאחד הפיזיקאים הדגולים אלא גם לאחד הגאונים של דורנו. מקצוע הפיזיקה איננו חובה בבחינות הבגרות. למרות זאת תלמידים רבים בוחרים בו. חלק בגלל העניין והאתגר שהם מוצאים במקצוע, וחלק בגלל החשיבות שהם רואים במקצוע בשביל המשך לימודיהם. מי שבחר בזה, בין אם הוא מתקשה ובין שהוא טוב בזה אבל רוצה להצטיין, מומלץ שייפנה למורה פרטי לפיזיקה. ישנם מורים מעולים חדורי מוטיבציה שפשוט יעשו לכם חשק ללמוד. בשביל למצוא מורה כזה ולהפוך את חווית לימוד הפיזיקה מחוויה שיכולה להיות איומה לחוויה מהנה ולאמצעי מקדם תוכלו להיעזר באתר זה!

שאלות ותשובות בנושא מורה פרטי לפיסיקה
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מורה פרטי לפיסיקה ערים

לרשימת הערים המלאה