אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

מורה פרטי לערבית


מחפשים מורה פרטי לערבית? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים מורה פרטי לערבית? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

הערבית היא שפה ממשפחת השפות השמיות. למשפחת שפות זו שייכת גם העברית והארמית. מכאן הדמיון הרב בין השפות. הדמיון מתבטא בכך שאת שתי השפות כותבים מימין לשמאל, בתחביר, ובמילים זהות או דומות רבות: למשל: ימין = "ימין", ילד="וולד", אחד="וואחד" ועוד.

מילים ערביות רבות נכנסו לסלנג הישראלי כמו "מבסוט", "חביבי", "מז'נון", "יעני" ועוד. לא נזכיר כאן  קללות עסיסיות מוכרות... אבל כן נזכיר ברכות עסיסיות לא פחות, כמו "אהלן וסהלן", סאלם עליכום" וכדומה.

ערבית מדוברת לעומת ספרותית

נהוג לחלק את הערבית לערבית ספרותית וערבית מדוברת. הערבית הספרותית היא זו שמשתמשים בה בכלי התקשורת- העיתונות, האינטרנט, וכמובן בספרות. היא משמשת כשפה בין לאומית לכ-180 מיליון מוסלמים. היא גם השפה הדתית המשמרת את שפת הקוראן המקורית.ערבית מדוברת קוראים לכל אותם ניבים ודיאלקטים השונים שמדברים בארצות הערביות השונות: לבנון, סוריה, ארץ ישראל (פלסטין), מרוקו ועוד. כיום משתמשים בחלק מאמצעי התקשורת גם בערבית המצרית, שהפכה להיות מעין מתחרה לערבית הספרותית במעמדה כשפה כלל ערבית.

חשיבות לימוד השפה הערבית

שיעורים פרטיים לערבית וחשיבות לימוד הערבית היא רבה. לא רק בגלל שכל שכנינו הם ארצות דוברות ערבית, וכדי להשתלב במזרח התיכון כלכלית, תרבותית וחברתית הדבר הכרחי, אלא גם כי בתוך מדינת ישראל יש אזרחים רבים  שערבית היא שפת אימם. רוב הערבים יודעים עברית אך רוב הישראלים אינם דוברים ערבית למרות שהשפה נלמדת בכל בתי הספר, בחלקם כבר מכיתה ה'. ערבית היא אחת משלושת השפות הרשמיות במדינת ישראל, לצד עברית ואנגלית. לחברי כנסת ישנה האפשרות לנאום על הדוכן בערבית.

כיצד לומדים ערבית

קיימות דרכים שונות ללימוד ערבית. ישנם בתי ספר ללימוד ערבית, וישנם אתרים המאפשרים לימוד ערבית דרך האינטרנט. אך ללא ספק את התוצאות היעילות והמהירות ביותר ניתן להגיע בעזרת מורה פרטי לערבית. זה משום שמורה פרטי יקדם אותך בקצב שלך, ויענה לשאלותיך ולצרכיך ללא תלות באחרים. ישנם לא מעט מורים פרטיים המלמדים ערבית, גם באופן פרטני וגם בקבוצות קטנות. באתר 2144 תוכל לאתר מורה פרטי לערבית לפי צרכיך ולפי מקום מגוריך.

שאלות ותשובות בנושא מורה פרטי לערבית
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מורה פרטי לערבית ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות