אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מורה פרטי למתמטיקה


מורה פרטי למתמטיקה

חייגו עכשיו

073-2416486

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

 

Form image

מחפשים מורה פרטי למתמטיקה? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

מקצוע המתמטיקה הינו אחד המקצועות הנחשבים והנלמדים בכל בתי-הספר היסודיים והתיכוניים. תלמיד שמשיג ציונים גבוהים במקצוע זה, נפתחות לפניו הדלתות למוסדות האקדמאים החשובים ביותר. ציונים אלה מהווים מרכיב חשוב בעמידה בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות ולמכללות, לעומת מקצועות אחרים. יכולת מתמטית מעידה על יכולות קוגניטיביות נוספות, ותלווה את הלימוד וההבנה של התלמיד גם לאורך חייו הבוגרים. זו הסיבה שמבחני מיון וקבלה לעבודה, מבחנים פסיכומטריים ומבחני קבלה למוסדות אקדמאיים בנויים באופן שנועד להוכיח יכולת לימוד והבנה של סוגיות במתמטיקה.

לאור נתונים אלה מובנת החשיבות של הקניית יכולות מתמטיות לתלמיד כבר מהגיל הרך, ומקצוע זה נלמד בהרחבה בבתי הספר היסודיים ובמיוחד בתיכוניים. תלמיד שלא השתלב היטב במסגרת לימוד המתמטיקה בבית ספרו, ייאלץ לפנות לאלטרנטיבה: מורה פרטי למתמטיקה.

שיטת לימוד מתמטיקה בבתי הספר

לימוד מתמטיקה מתחיל כאמור כבר בשלב הגיל הרך, כאשר מלמדים את ילדי הגן חיבור וחיסור, שהם בעצם מושגים מתמטיים בסיסיים וכן הכרה של המספרים. בכיתה א פותח הילד מסלול לימודים שילך וייעשה קשה יותר, שבו ילמד פעולות מתמטיות מורכבות יותר ויותר. ברוב בתי הספר לימוד המתמטיקה נעשה באופן פרונטלי. הכיתה מחולקת לקבוצות לפי היכולת הממוצעת של התלמידים בכיתה. החלוקה לקבוצות מאפשרת למורה למתמטיקה להגיע להישגים גבוהים בהעברת החומר בהתבסס על רמת היכולת של התלמידים בקבוצה.

הלחץ להגיע להישגים במקצוע המתמטיקה גובר כאשר הכיתה מתכוננת למבחן הבגרות. הקושי במבחן הבגרות מדורג בין ארבע לחמש יחידות לימוד. נקודת השיא של לימוד המתמטיקה בבית הספר היא השגת ציון גבוה במבחני הבגרות. לשם כך הורים רבים שוכרים לילדיהם שיעורים פרטיים במתמטיקה עם מורה פרטי למתמטיקה, שיעזור להם להתקדם במקצוע זה בשלב החשוב הזה של הלימודים.

שאלות ותשובות בנושא מורה פרטי למתמטיקה
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מורה פרטי למתמטיקה ערים

לרשימת הערים המלאה