אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

מורה פרטי למדעים


מחפשים מורה פרטי למדעים? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים מורה פרטי למדעים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

אי אפשר להפריז בחשיבות לימוד המדעים בימינו. לימוד המדעים כולל למעשה את רוב המקצועות הנחשבים ביותר והאחראים להתפתחות ולקדמה במאה ה-21. הוא כולל בראש ובראשונה פיסיקה, כימיה, ביולוגיה ומתמטיקה. הוא כולל את מקצוע העתיד – היי טק, ונוספו אליו גם מקצועות עזר כמו סטטיסטיקה, כלכלה וראיית חשבון.

המחקר המדעי הוא אפוא רב תחומי, אולם בתי-הספר בארץ לא תמיד מכינים את התלמיד לקראת האתגרים הצפויים לו. בוגר בית ספר תיכון, גם אם הוא תלמיד מצטיין, עלול לחוות קשיים בלימודי מדעים במוסדות להשכלה גבוהה. אחת הסיבות לכך היא, שתלמיד יכול לסיים את לימודיו במגמת הביולוגיה, למשל, בלי שיהיה חייב להשלים אותם בלימודי מתמטיקה, כימיה ופיזיקה ברמה גבוהה, כנדרש. למעשה, הוא יכול להתחיל ולסיים את לימודי הביולוגיה בהצטיינות, כשהוא יודע רק מושגים בסיסיים במתמטיקה ואיננו יודע כלל כימיה או פיזיקה, מקצועות חשובים לא פחות.

גם מונח ה"הצטיינות" איננו ברור כמו שהיה. התלמיד המצטיין של היום איננו התלמיד המצטיין של "פעם", לא משום שהוא פחות מוכשר או שהמורים של היום פחות טובים, אלא משום שהדרישות משתנות – הן נעשות גבוהות יותר משנה לשנה – בעוד שהמערכת לא מכינה כראוי את התלמידים ללימודי המשך של מדעים באוניברסיטה. כל זאת ניתן לפתור באמצעות מורה פרטי למדעים, שיכין, ידריך וימלא את כל החסר עבור התלמיד.

יש לזכור, כי חשיבות מקצוע המדעים אינה מתמצית בלימודים בלבד. מקצועות רבים בחיי יומיום, שלכאורה אינם מקצועות "מדעיים", מצריכים הבנת מדעים ברמה בסיסית. למשל: רוקחים, תזונאים, חשמלאים, ואפילו צבעים או ספרים אמורים לדעת פרק בכימיה ובפיזיקה. כל אחד ממקצועות אלה מצריך ידע מדעי מינימלי. חשוב מאוד אפוא להקנות את לימוד המדעים באופן רחב ככל האפשר ולכלל האוכלוסייה.

שאלות ותשובות בנושא מורה פרטי למדעים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מורה פרטי למדעים ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות