אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מורה פרטי ללשון


מחפשים מורה פרטי ללשון ? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים מורה פרטי ללשון? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

הרי הלשון זה דבר שאנחנו נולדים עמו, בלשון אנו משתמשים יום יום, ולכל מטרה. התינוק, לפני שהוא לומד ללכת הוא לומד לדבר, להשמיע הברות ומילים בלשונו. איך ייתכן אפוא שנושא כה ברור ויומיומי מצריך לימוד? ולא סתם לימוד, אלא מורה פרטי ללשון?

לפני שנמשיך נסו לענות על השאלות הבאות:

מה זה "צורן סופי"?

כיצד משחברים שני משפטים?

מה זה משפט פשוט בעל הסגר?

מה ההבדל בין הסגר לתמורה?

אם ידעתם את התשובה לשאלות אלה אינכם זקוקים למורה ללשון. אלא שרובנו איננו יודעים את כל המושגים המורכבים שתורת הלשון המודרנית משתמשת בהם. רובנו – צעירים ובוגרים כאחד – מתקשים לנסח משפט כהלכה, מתחבטים בצירוף נכון של המשפטים ואפילו בסדר המילים במשפט. גם אלה מבינינו שבטוחים כי הם שולטים בשפה, עשויים להיות מופתעים לגלות כמה עוד חסר להם לידיעה טובה ושלמה. רובנו אכן זקוקים להשלמת ידיעותינו בשפה העברית. לשם כך נוכל להיעזר בסדנאות, בקורסים, ובמורה פרטי ללשון.

ולתלמידים שביניכם נפנה את השאלות הבאות:

קרה לך שהיה נדמה לך שהבנת הכול בשיעור, ובעצם לא הבנת כלום?...

קרה לך שלא הצלחת להתרכז, שמצאת כי דעתך מוסחת ואיבדת את חוט המחשבה?

קרה לך שהקשבת לדברי המורה בכיתה, ופתאום קלטת שאתה לא יודע על מה הוא מדבר?

אם זה המצב, הרי שדרושים לך הסברים מלאים, ברורים וממצים; דרושה לך יכולת ריכוז והתמקדות בנושא; דרוש לך לימוד ללא הסחת דעת וללא הפרעות; דרושה לך אפשרות להבין היטב ולהגיע לידיעה טובה של השפה; בקצרה, דרוש לך מורה פרטי טוב ללשון. אנחנו, ב 2144, נעזור לך להשיג את המורה הטוב ביותר, שיענה על כל הדרוש לך.

שאלות ותשובות בנושא מורה פרטי ללשון
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מורה פרטי ללשון ערים

לרשימת הערים המלאה