אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מורה פרטי לאנגלית


מחפשים מורה פרטי לאנגלית? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים מורה פרטי לאנגלית? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

מורה פרטי לאנגלית - אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר והעשירה ביותר בעולם. סבורים שיש בה קרוב למיליון מילים. אף שפה אחרת איננה מתקרבת לסדר גודל כזה. למזלנו, כשאנחנו לומדים אנגלית, איננו מושפעים מעושרה של השפה משום שמספר המילים שמשתמשים בהן למעשה הרבה יותר קטן. יש יותר סינים דוברי סינית בעולם מאשר דוברי אנגלית, והשפה המדוברת ביותר בעולם היא דווקא הספרדית, המדוברת על ידי מיליוני אנשים בעולם, עם זאת האנגלית היא השפה החשובה ביותר.

מאז המצאת המחשב והאינטרנט הפכה האנגלית להיות שפה בינלאומית. הרשתות החברתיות המובילות של פייסבוק ויוטיוב מתנהלות באנגלית, רוב אתרי האינטרנט יש להם גרסה אנגלית, ואנשים מכל מקום בעולם מבינים זה את זה באמצעות השפה האנגלית. ללמוד אנגלית פירושו ללמוד שפה שניתן להשתמש בה בכל מקום על פני כדור הארץ. בשל כל הסיבות האלה, השפה האנגלית היא השפה הנלמדת ביותר בעולם. בארצות רבות וגם בישראל לימודי אנגלית מתחילים כבר מגיל רך. מערכת החינוך ערה לצורך בלימוד אנגלית באופן עיוני ובשימוש בשפה באופן מעשי. עם זאת, שיטת לימודי אנגלית ותכנית הלימודים בבתי הספר בארץ לוקה בחסר ולשם כך צריך מורה פרטי לאנגלית. 

שיעורים פרטיים באנגלית - תכנית אמורה להקנות לתלמידים ידע רחב בשפה האנגלית ושליטה בלשון ובדקדוק, בכתיבה ובקריאה, אך איננה מקנה את היכולת להבין ולדבר באנגלית. התלמידים בבית הספר אינם מקבלים די הזדמנויות לתרגל את הדיבור באנגלית, ומשום כך ידיעת השפה שלהם איננה שלמה. זה המקום שבו נכנסים שיעורים פרטיים, קורסים וחוגי העשרה לחיזוק לימודי אנגלית, וזה התפקיד שמוטל על המורה הפרטי לאנגלית: המורה לאנגלית יעזור לאנשים שיודעים לקרוא ולכתוב באנגלית אך אינם מסוגלים לדבר בשפה. המורה לאנגלית יתרגל אתכם את הדיבור, ינהל אתכם שיחות באנגלית ויחזק את ביטחונכם עד שתרגישו שאתם שולטים בשפה חשובה זו.

שאלות ותשובות בנושא מורה פרטי לאנגלית
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מורה פרטי לאנגלית ערים

לרשימת הערים המלאה