אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

מוקד ביטחון


מחפשים מוקד ביטחון? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים מוקד ביטחון? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

מוקד ביטחון היא למעשה חברת אבטחה אשר מספקת עבור לקוחות פרטיים או בעלי עסקים שירותי שמירה על ידי ניידת המסתובבת באזור מגורים של הלקוח או בסביבת העסק שלו ונועד כדי להקנות לאנשים המנויים בחברת שמירה זאת שקט נפשי וביטחון. מוקד ביטחון מספק גם שירותי סיור בקיבוצים, מושבים, ערים, בבתי חולים ובמקומות נוספים אחרים, כאשר שומרים עם נשק מאבטחים אזורים מסוימים על ידי ניידת. מוקד ביטחון מעניק גם שירות מענה אנושי של מוקדנים לעסקים ובעלי בתים פרטיים, כך שברגע הישמע אזעקה במקום החברה שולחת באופן מידי ניידת שירות למקום כדי וודא שהכל תקין.

למה כל כך חושב לאבטח את הבית או העסק?

נתוני הפריצה בישראל לבתי פרטיים ולעסקים הם נתונים דיי מדאיגים ונראה כי ככל שהזמן עובר יש יותר ויותר מקרים של פריצות ולא תמיד משטרת ישראל מצליחה לטפל בכל המקרים, כך שמוקד ביטחון של חברת אבטחה הוא פתרון מצוין בזמנים שאינכם בבית או בשעות לילה מאוחרות כאשר כולם ישנים. מוקד של חברת שמירה כזה יעניק לכם מענה לכל צרה שלא תבוא. לרוב, אזעקות המותקנות בבתים ובעסקים מחייגות באופן אוטומטי למוקד ביטחון, כך המוקדנים מתקשרים ללקוח ובמידה ולא ידוע לו על אנשים שאמורים להיות במקום, הם שולחים באופן מידי ניידת שירות כדי לבחון שהכל תקין ובמידה וקיימת פריצה, אנשי הביטחון מערבים את המשטרה באופן מידי.

שאלות ותשובות בנושא מוקד ביטחון
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כיצד לבחור חברת אבטחה?

בעת בחירת חברת אבטחה, יש להבין איזה סוג אבטחה נדרש – שמירה או אבטחה, חמושה או בלתי חמושה, וכו'. לאחר מכן, יש לבדוק את ההכשרה המקצועית של החברה, עלות השירות, לוודא שיש רישיון לנשק, ולברר מהם כלל השירותים שהחברה מספקת: רכבי סיור, הגעה מיידית למקום בעת הצורך, מוקד הפעיל 24 שעות ביממה ועוד. כדי למצוא חברת אבטחה המספקת את כלל השירותים הנדרשים, בעלת הכשרה ורישיונות, ואמינה ומיומנת, ניתן להשתמש במערכת 2144 המשתמשת בדירוג ציבורי ובחוות דעת של לקוחות קודמים על מנת למצוא עבור הלקוח את החברה האמינה והטובה ביותר.  

מה היתרונות של מוקד ביטחון?

מוקד ביטחון או חברת אבטחה מספקים שמירה ואבטחה אידיאלית. בעוד התקנת מצלמות מאפשרת רק את זיהוי הפושעים, חברת אבטחה מספקת מענה מהיר ויעיל בנושא שמירה ואבטחה ומסוגלת להתמודד עם האירוע בזמן אמת באמצעות כוח אבטחה המגיע למקום.

מאמרים ומדריכים בנושא מוקד ביטחון

מוקד ביטחון ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות