אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

מדריך כושר


המודעות הרבה לשמירה על אורח חיים בריא וביצוע פעילות ספורטיבית מושרשת אצל אנשים רבים אשר נעזרים במדריכי כושר פרטיים לצורך שמירה על גוף בריא, לצורך ירידה במשקל או לחיזוק מסת שריר. כיום, אנשים רבים מתקשים למצוא זמן לבצע פעילות גופנית והם לרוב אינם מתמידים ללכת לחדרי כושר אליהם הם מנויים, בשל שגרת יום יום הלחוצה ובכלל. לכן סיוע במדריך כושר אישי הוא פתרון נהדר עבור אנשים שהם אינם בעלי משמעת אך מעוניינים לבצע פעילות גופנית.

מדריך כושר, הוא אדם שלמד את התחום במכללות שונות הפרוסות ברחבי הארץ והוא מכיר היטב שיטות אימונים שונות המתאימות לכל אדם על פי גילו, על פי מינו ועל פי התוצאות הרצויות. מדריך כושר יוכל לבצע עבורכם תכנית אימון מסודרת של כמה פעמים בשבוע הכולל פעילות אירובית אשר יעילה לשרפת שומנים וגם אימוני כושר היעילים לצורך חיזוק השרירים בגופנו. כמובן שיש לשלב גם תזונה נכונה, על מנת לרדת במשקל ולהגיע לתוצאות הרצויות.

כיצד תוכלו למצוא מדרך כושר מקצועי?

מעבר למקצועיות, על מדריך כושר להחדיר למתאמן מוטיבציה ולעודד אותו רבות להגיע ליעד הרצוי, שהרי יש אנשים שעבורם פעילות ספורטיבית היא משימה מורכבת, מכיוון שהם די חדשים בתחום וגופם אינו רגיל להתאמן. מעבר לכך, על מדריך הכושר לוודא כי המתאמן מבצע אימונים בצורה נכונה, על מנת להימנע מפציעות לא נעימות.

שאלות ותשובות בנושא מדריך כושר
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה כולל אימון אישי עם מדריך כושר?

אימון אישי עם מאמן כושר לרוב מתבצע בחדר הכושר אך לעיתים גם בשטחים פתוחים כמו פארקים או חופי ים. לרוב מדריך הכושר משנה את תוכנית האימונים מאימון לאימון ובכך מקפיד שכל שרירי הגוף של המתאמן יופעלו ויתפתחו. האימון נחשב לאינטנסיבי ויעיל יותר מאימון רגיל בחדר כושר ותוצאותיו מהירות יותר, עם זאת הדבר דורש מוטיבציה רבה ויכולת התמדה מצד המתאמן. עלותו של אימון אישי מוערכת במחיר של בין 100 עד 300 שקלים לאימון, הדבר משתנה בהתאם לפרמטרים שונים ( איכות המאמן, מיקום ועוד).

מהם היתרונות של מאמן אישי על פני אימון סטנדרטי במכון כושר?

מאמן כושר אישי מאפשר למתאמן למקסם את יכולותיו במינימום זמן, לרוב מתאמנים במכון הכושר אינם עובדים נכון וכתוצאה מכך אינם רואים שינויים מהותיים בגוף וסובלים מפציעות תכופות. מאמן אישי מלווה את המתאמן במשך כל האימון, מקפיד על הפסקות קצובות בזמן ובונה למתאמן תוכנית אימונים סדירה יעילה. עוד אלמנט חשוב אשר מתבצע באימון אישי הוא גיוון, כאשר השרירים בגוף מתרגלים לתרגילים מסוימים אז לא נוצר גירוי וכתוצאה מכך השריר לא מתפתח בצורה הרצויה. בעזרת מאמן אישי ניתן לגוון את האימון, לחדש תרגילים ולגרות מחדש את השריר.

כלי נגישות