אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

מגנטים לאירועים


מגנטים לאירועים

צלם מגנטים לאירועים

חייגו עכשיו

073-2331490

או מלאו פרטים וקבלו מיד הצעה בחינם

Form image

מגנטים לאירועים התפרצו בסערה לתחום האירועים ונראה כי הם לא הולכים להיעלם בקרוב מהנוף, וזאת בשל הפופולריות הרבה שלהם וההנאה המרובה שהם מספקים לאורחי האירוע. לרוב, צוות צילום אירועים הוא זה שמעניק את שירות זה והם עובדים עם צלמים המחזיקים ברשותם את כל הציוד הדרוש לצורך הדפסת התמונות על גבי מגנט בערב האירוע, כך שכל אורחי האירוע יוכלו להצטלם במהלך הערב ולאחר מכן לקחת את המגנט מהלוח הממוקם לרוב במרכז הרחבה. את המגנטים ניתן להדביק על גבי המקרר או על גבי דלת, כך שיישאר לאורחים מזכרת נהדרת מהאירוע שלכם.

שירות עיצוב למגנטים

חברות המציעות מגנטים לאירועים, מציעות גם שירות עיצוב המגנט על ידי טמפלטים המוכנים מראש ועליהם את שמות בני הזוג החוגגים ואת תאריך האירוע. כמן כן, ניתן להוסיף על גבי המגנט כל כיתוב שתרצו כמו – "תודה שהגעתם לחגוג עמנו", "תודה שהשתתפתם בשמחתנו" או כל כיתוב אחר הרצוי על פי בקשתכם. לכן, חשוב להיפגש טרם האירוע עם נותן השירות כדי לבחור את העיצוב של המגנט שכל אורח יקבל לביתו וגם לעשות תיאום ציפיות מול צוות הצילום.

מעבר לכך, בתום האירוע תוכלו לקבל מהצלם את התמונות שצולמו במהלך הערב ולעשות בהם מגוון שימושי כמו – לעלות אותם לדף הפייסבוק שלכם ולתייג חברים, תוכלו לשלב את התמונות בקליפים, לפתח אותם לאלבום ועוד

שאלות ותשובות בנושא מגנטים לאירועים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מאמרים ומדריכים בנושא מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים ערים

לרשימת הערים המלאה