אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

קואצ'ר


שירותי קואצ'ינג

מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

מחפשים מאמן אישי? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא מאמן אישי באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

אימון אישי נקרה גם בלועזית- קואצינג. אימון זה הוא למעשה תהליך מממוקד וקצר יחסית לטיפולים פסיכולוגיים ארוכים והוא מסייע רבות לאנשים להציב ולהשיג מטרות שונות בחייהם, הוא מסייע להם להתגבר על מכשולים ובכלל להגשים כל מה שאי פעם הם רצו אך מסיבות שונות הם לא ממשו את רצונם. תפקיד המאמן האישי להעניק את הכלים הנחוצים למטופל לצורך השגת מטרות הרצויות וכן להעניק לו ביטחון עצמי ויכולות. תחום זה הוא חדש יחסית בעולם הטיפולים ולכן אין צורך בידע רב כדי ללמוד את התחום, כלומר אין צורך בתואר אקדמאי בשונה מפסיכולוגים, אלא ניתן ללמוד את תחום זה במכללות שונות ובבתי ספר הפרוסים ברחבי הארץ.

מגוון תחומים באימון אישי

אימון אישי נוגע בתחומים רבים ונועד כדי לתת מענה לאנשים אשר חוששים לבצע שינויים מסוימים בחיים בשל ביטחון עצמי ירוד או בשל חוסר בכלים הנכונים לבצע את השינוי או להגשים חלום. קואצינג מתמקד בכמה נישות: בתחום האישי, הזוגי, שיפור בטחון עצמי, אימון לקריירה, אימון למציאות זוגיות, אימון לשינוי קיצוני בחיים, אימון לילדים, אימון למנהלים בחברות שונות, אימון לבעלי עסקים, אימון לעובדים בתחומים שונים ועוד מגוון סוגים אחרים. למעשה, לכל אחד מאיתנו יש חלומות ושאיפות ומשהו מעט עוצר אותנו, כך שעם הטיפול הנכון וקבלת הכלים הנכונים ממאמן אישי – כל אחד יכול להגשים חלום.

שאלות ותשובות בנושא קואצ'ר
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

איזו הכשרה יש למאמן אישי?

מכיוון שמקצוע האימון האישי הוא מקצוע יחסית חדש, לא קיימת הסמכה אקדמית רשמית למאמנים. עם זאת, קיימים בתי ספר ומכללות המלמדים את הנושא. בעת הפנייה למאמן אישי, מומלץ לבדוק אם יש לו הכשרה בנושא, גם אם היא אינה אקדמית, שניתנה לו ע"י מכללה או מוסד אחר.  

מהו אימון עסקי?

אימון עסקי הוא אחד מענפי האימון האישי אשר מיועד לבעלי עסקים ומנהלים או אנשים המעוניינים להקים עסק. מטרתו של האימון היא תמיכה בבעל העסק ומימוש הפוטנציאל הטמון בעסק בדרך הטובה והיעילה ביותר. בתהליך האימון העסקי נבדקים היעדים והמטרות של העסק, כוח האדם הקיים ומיומנותו, ובהסתמך על כך מחליטים כיצד לעבוד על הנדרש על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

מי צריך אימון אישי?

אדם שאינו מרוצה מהמקום שבו הוא נמצא בחייו, מבחינת קריירה, זוגיות, הכנסה או מבחינה אישית ומעוניין לבצע שינוי בחייו על מנת להגיע לתחושת הגשמה עצמית. כמו כן, ארגונים או עסקים שמתקשים להתנהל עשויים לפנות למאמן אישי, או קואצ'ר, על מנת להצליח להתגבר על הקשיים.  מנגד, ישנם אנשים וארגונים הפונים למאמן אישי בתקופות של שגשוג ופריחה, על מנת לנצל את המומנטום החיובי ולהשתפר אף יותר.

כלי נגישות