אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

ליסינג לרכב


ליסינג

מחפשים ליסינג לרכב? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים ליסינג לרכב? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

תחום השכרת רכב בשנים האחרונות ובעיקר בתחום הליסינג הפך להיות פופולארי ביותר, תוכלו לראות זאת על פני הכביש, את מכוניות הליסינג הממלאות את הכבישים. רוב החברות כיום מעדיפות קניית רכב מליסינג ולא לרכוש רכבים בעצמם, משתי סיבות. סיבה אחת לבחור באופציה של ליסינג לרכב היא חסכון בזמן, בטיפולים ובכאבי הראש הכרוכים בטיפול סביב הביטוחים, הטיפולים, הבדיקות השנתיות ועוד. הסיבה השנייה היא שלרוב עסקת ליסינג היא יותר זולה בסופו של דבר מרכב שנמצא בבעלות החברה.

קניית רכב מליסינג,עם הזמן תחום ליסינג לרכב התפתח גם לכיוון השוק הפרטי. יותר ויותר אנשים פרטיים מעדיפים שלא לקנות רכב חדש או יד שנייה, אלא לרכוש רכב בעסקת ליסינג. גם כאן שתי הסיבות מתאימות, גם המחיר הזול יותר שבסופו של דבר שווה יותר כלכלית, וגם השקט הנפשי כתוצאה משימוש ברכב ליסינג. ישנם סוגים שונים של עסקאות ליסינג לרכב, כל אחד בוחר את המסלול המתאים לו. יש ליסינג מימוני, שהוא בעצם הלוואה לרכב שניתנת ישירות מחברת הליסינג ולא דרך הבנק, גם כאן יש מסלולי הלוואה שונים, עם מקדמה, או ללא מקדמה, הכל בהתאם לצרכי הלקוח. יש ליסינג תפעולי, כאשר אתם משלמים סכום כסף מסוים כל חודש, וחוץ מלמלא דלק ברכב, אין לכם עוד הוצאות. כלומר, חברת הליסינג בעצמה אחראית על הטיפולים והתיקונים השוטפים ברכב ועל ביצוע הטסט השנתי.

שאלות ותשובות בנושא ליסינג לרכב
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
מאמרים ומדריכים בנושא ליסינג לרכב

ליסינג לרכב ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות