אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

לוכד נחשים


 לוכד נחשים 24/7

חייגו עכשיו

073-2629100

או מלאו פרטים 

Form image

מחפשים לוכד נחשים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

הדבר הנורא ביותר בו לעולם לא נרצה להיתקל הוא - נחש. הנחשים נמצאים בדרך כלל במקומות נסתרים בהם איננו יכולים לראותם באופן מיידי, הם מסתרים בחצרות מתחת לאבנים או לחפצים ישנים, או במקומות נטושים. לעיתים הם עלולים גם להיכנס לתוך הבית אם לא דאגנו לסגור את כל מקומות הגישה. ישנם נחשים ארסיים ומסוכנים, אך גם בנחשים שאינם ארסיים איננו רוצים להיתקל.

היחיד שיכול ללכוד נחשים הוא לוכד נחשים מקצועי ולכן יש לדאוג תמיד שהסביבה שלנו תהיה נקייה וחלקה ולא לתת להם שום הזדמנות להזדחל למקומות בהם אנו חיים. ישנם זנים שונים של נחשים בארץ, חלקם נמצאים בעיקר בצפון וחלקם במרכז. גם בדרום כמובן ישנם נחשים במקומות שונים ולכן יש להיות תמיד ערניים, במיוחד במקומות נטושים או מוזנחים.

מה עושים במצב בו חלילה נתקלנו בנחש? דבר ראשון להתרחק מהנחש ולדאוג שלא יעלם מעינינו. אם ישנם עוד אנשים או ילדים בסביבה, יש להזהיר אותם לבל יתקרבו. כמו כן, בשום אופן לא לנסות להרוג אותו לבד, התוצאה יכולה להיות חמורה ביותר ומדובר בסכנת מוות. חובה להזמין לוכד נחשים מקצועי ובמידת האפשר, לנסות בינתיים לא לתת לו אפשרות לברוח כדי שניתן יהיה ללכוד אותו על מנת שלא יחזור שוב. במקרים של הכשה חלילה, הדבר החשוב והיחיד שצריך לעשות הוא להגיע לבית החולים במהירות האפשרית. לא לנסות לטפל בהכשה לבד.

שאלות ותשובות בנושא לוכד נחשים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה עושים במקרה של הכשה?

מס' פעולות חשובות שיכולות להציל חיים..

קודם כל להירגע – מצאו מקום בטוח והרגעו

תזוזה – להימנע מתזוזה של הגוף.

אין לצמצוץ את הארס ולא לחסום עורקים.

להתפנה לבי"ח במהירות!

 

האם הנחש הינה בעל חיים מוגן?

לפי החוק בישראל הנחש הינה בעל חיים מוגן, כל פגיעה כמו החזקה בשבי,לכידה או הריגה נחשבת לעבירה על החוק אשר עלולה לגרור קנסות כבדים ואף עונשי מאסר.

 

במקרים בהם אתם נתקלים בנחש במקום ציבור עליכם לפנות ללוכד נחשים/מחלקת התברואה/מוקד החירום.

מאמרים ומדריכים בנושא לוכד נחשים

כלי נגישות