אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

כריתת עצים


 

חברת כריתת עצים מקצועית באזורך

חייגו עכשיו

073-2331481

או מלאו פרטים

Form image

מחפשים כריתת עצים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

כריתת עצים היא פעולה מורכבת שיכולה להועיל רבות אדם ולעיתים גם לעץ עצמו. בדרך כלל אנשים המשתמשים בשירותים אלו הם – עיריות ורשויות מקומיות, קבלנים, אנשי תחזוקה של מוסדות ציבוריים או פרטיים, בעלי בניינים ועוד.

כמובן שאת פעולת כריתת העץ יש לבצע כאשר העץ יכול להוות סכנה לסביבה ולהרוס את הנוף הקיים, או במקרים בהם מבצעים עבודות שיפוצים והרחבה של מבנים. כמובן שהאופציה הראשונית היא לגזום את הענפים ולנסות לראות אם אלה מועילים, אך כמובן שאם אין מנוס ואין ברירה, רק אז מבצעים את פעולת הכריתה של העץ.

חשיבות בחירה בבעל מקצוע מומחה כורת עצים

כורת עצים – פעולת כריתת עצים היא לא עניין של מה בכך, והיא דורשת ידע רב לצד שימוש במכשור מיוחד לצורך כריתת העץ, שהרי יש לא מעט סוגי עצים בטבע ולכל עץ יש אופי ייחודי משלו, לכן על בעל המקצוע המבצע כריתת עצים להכיר היטב את כל סוגי העצים ולדעת כיצד לטפל בהם בצורה מקצועית בעת הכריתה.

את פעולת הכריתה יש לבצע בצורה בטיחותית ומקצועית, על מנת שלא לגרום לנזק לעוברים ושבים, הרי לבל נשכח כי עץ שוקל לא מעט ויש לבצע זאת בצורה בטיחותית ומקצועית. חשוב לציין כי לא כל גנן יכול לבצע א הכריתה, אלה רק בעל מקצוע ייחודי המתמחה בכריתת עצם וברשותו את הציוד הדרוש לצורך המשימה.

לחצו וחייגו לשירות כריתת עצים באזורכם 0732331481
שאלות ותשובות בנושא כריתת עצים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כמה עולה לכרות עץ?

התשובה לשאלה זו תלויה במספר גורמים כגון גודל העץ, סוג העץ, מספר ימי העבודה הדרושים, שימוש בציוד מיוחד, מורכבות העבודה ותנאי השטח הקיימים בסביבתו. בעוד המחיר לכריתת עץ הדר נע בין 600 ל-1500 שקלים, המחיר עבור כריתת עץ אורן או עץ פיקוס נע בין 1200 ל-3000 שקלים.

מתי מומלץ לבצע כריתת עצים?

יש להזמין גורם מקצועי לכריתת עצים לפני עונת החורף על מנת למנוע סכנות בזמן החורף עצמו.

האם אני יכול לכרות עץ על דעת עצמי?

התשובה היא חד משמעית לא. אזרח או מוסד המעוניינים לכרות, להעתיק עץ או אפילו לבצע עבודות פיתוח בקרבת העץ, נדרשים להגיש בקשה לכריתה/העתקה של העץ לפקיד היערות של הקק"ל או של הרשות המקומית.

מי מוסמך לכרות עצים?

כריתה מקצועית של עצים יכולה להתבצע רק ע"י אדם המחזיק בתעודת "גוזם מומחה" מטעם משרד החקלאות. כורת העצים מחוייב לעבוד על פי כללי הבטיחות המחויבים בעבודה בגובה.

מאמרים ומדריכים בנושא כריתת עצים