אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

כירופרקטיקה


 כירופרקטים מומלצים בכל הארץ 

חייגו וקבלו הצעה ללא התחייבות

073-2629128

או מלאו פרטים

 

Form image

מחפשים כירופרקטיקה? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

כירופרקטיקה הוא תחום השייך לרפואה האלטרנטיבית ובכוחה לסייע רבות לאנשים הסובלים מכאבים שונים בגופם. פירוש המילה כירופרקטיקה הוא – ידיים ופרקטיקה, שהרי הטיפול נעשה בעזרת ידיו של המטפל. טיפולים אלו מוכרים היטב בעולם המערבי, אך גם בארץ אנשים רבים מתעניינים ברפואה זאת לצורך מיגור כאבים שונים בגוף.

רפואה זאת מתמקדת בעמוד השדרה, שלפי התפישה של רפואה זאת- עמוד שדרה הוא העוגן של גופנו ובו יש 33 חוליות אשר מקנות חוזק ויציבות לכל הגוף ועל ידי טיפול כירופרקטי ממוקד בעמוד השדרה ניתן לטפל בבעיות שונות בכל הגוף. יש לא מעט מחקרים אשר מעידים על יעילות טיפולים אלו ואף אנשים רבים שטופלו בשיטה זאת וזכו להקלה ומיגור כאבים שונים בגופם.

תורת הכירופרקטיקה מתמקדת בכאבים שונים בגוף כמו - כאבי צוואר, כאבי גב, סחרחורות, חוסר תחושה בגפיים, כאבים ברגליים, כאבים במפרקים, פריצת דיסק ועוד מגוון כאבים נוספים. המיקוד בטיפולים אלו הוא למנוע אותם ולמגר כאבים שונים הפוקדים מטופלים ביום יום. טיפולי כירופרקטיקה התפתחו בקצב מהיר יחסית בארצות הברית, על ידי דוקטור דניאל דייוויד פאלמר ממציא השיטה, אך הם במהרה התפרסו גם לעולם המערבי והיא הגיעה גם לישראל.

את טיפולים אלו ניתן למצוא דרך קופות חולים, דרך מרפאות פרטיות או דרך מטפלים פרטיים המציעים מגוון טיפולים אלטרנטיביים ובניהם גם את טיפולים אלו היעילים למיגור כאבים שונים וטיפול כירופרקטי.

שאלות ותשובות בנושא כירופרקטיקה
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם טיפול כירופרקטי כואב ?

המקרים בהם המטופל חש בכאב לאחר הטיפול הכירופרקטי הם נדירים בהחלט. כל מטופל מגיב לטיפול זה באופן מעט שונה אך רובם מרגישים הקלה ושיפור לאחר הטיפול. לעיתים רחוקות חשים המטופלים רגישות מסויימת באיזור בו קיבלו טיפול, דבר זה הוא נורמלי ולגיטימי שיקרה כיוון שהגוף עבר שינוי וכעת הוא מסתגל. 

האם טיפול כירופרקטי בטוח?

מחקרים סטטיסטיים שנערכו מוכיחים כי הטיפול הכירופרקטי הינו בין הבטוחים בעולם וכיום לא ידועים מקרי מוות כתוצאה ישירה מטיפול כירופרקטי.

כיום בישראל כאשר ישנה יותר מודעות והכרה בתחום הטיפול הכירופרקטי מבעבר וניתן לראות כי מוסדות כגון בתי חולים וקופות חולים החלו לשלב טיפול זה.

 

מאמרים ומדריכים בנושא כירופרקטיקה

כירופרקטיקה ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות