אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

ייעוץ משכנתאות


 ייעוץ משכנתאות

חייגו עכשיו

073-2331405

או מלאו פרטים

 

 

מחפשים ייעוץ משכנתאות? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

יועץ משכנתאות,כמעט כל בעל דירה הסתייע בלקיחת משכנתא לצורך רכישת הדירה. מחירי הדירות בארץ מהגבוהים בעולם, ובאופן שאינו יחסי לשכר הממוצע במשק. בדרך כלל נותני המשכנתאות העיקריים הם הבנקים, והריבית עבור המשכנתא על פני עשרות שנים, בפועל גומרת לכם לשלם כמעט כפול מסכום המשכנתא שלקחתם. כך שלאחר שנים, אתם מוצאים את עצמכם משלמים בכל חודש סכומים גבוהים מאד עקב הריבית. מסיבה זו, ברבות השנים קמו חברות רבות בתחום של ייעוץ משכנתאות.

ייעוץ משכנתאות נועד לחסוך לכם כסף רב מסכום המשכנתא שעוד נותר לכם לשלם. החברה בודקת עבורכם את התנאים שקיבלתם בזמן לקיחת המשכנתא, בודקת כמה זמן נותר לשלם והאם תוכלו למחזר את המשכנתא, כלומר- להחזיר את כספי המשכנתא שנותר לכם לשלם, ואז לקחת הלוואה חדשה בתנאים טובים יותר ואולי אפילו לתקופה קצרה יותר. אמנם אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם, לברר שוב מחיר של משכנתא חדשה ומה יהיה גובה הקנס שתצטרכו לשלם בגין החזר הלוואה אחת ולקיחת משכנתא חדשה, אך אם תעשו זאת דרך חברת יועץ משכנתאות שלה יש ניסיון רב במשא ומתן מול הבנקים, ויכולת להוריד את סכום הקנס, ודמי פתיחת הלוואה חדשה בבנק, תוכלו לחסוך הרבה יותר כסף. ובטווח של שנים, מדובר בחסכון רב. מומלץ כמובן לבדוק מחירים בין החברות השונות ולקבל המלצות לפני שאתם מחליטים לאיזו חברה לפנות.

שאלות ותשובות בנושא ייעוץ משכנתאות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם אני מקבל מהבנק את כל הכסף?

אז זהו שלא, הבנק מעביר את כל הכסף אל המוכר על מנת שלא יהיו אי הבנות או אי סדרים ושלא יהיה מצב שבו הכסף הועבר לחשבון אך העסקה התפוצצה – דבר אשר ישאיר את הבנק בלי כסף ועם חצי דירה.

אלו בטחונות הבנק דורש?

באופן כללי רוב הבנקים דורשים את הרשימה הבאה, אך היא עשויה להשתנות מבנק לבנק.

 

ביטוח חיים,רישום בטאבו/מנהל מקרקעי ישראל,ביטוח נכס, חתימה של המוכרים ועורך הדין שלהם ורישום משכון בשרם המשכונות.

כמו שכבר נאמר אלו הבטחונות הנפוצים, אך  ייתכנו שינוים בין הבנקים.

מאמרים ומדריכים בנושא ייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות ערים

לרשימת הערים המלאה