אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

טכנאי מחשבים ניידים


טכנאי טלוויזיה - תיקון טלוויזיה

כיום, יש מומחים ומעבדות שונות לתיקון מחשבים ניידים, בעולם המודרני של היום השימוש במחשבים הרגילים הולך ופוחת, השימוש במחשבים ניידים גובר בשנים האחרונות בצורה משמעותית, כמובן שלמחשב נייד יש יתרונות שונים לעומת המחשב הרגיל, הוא נטען , ניתן לקחת אותו לכל מקום ולהתחבר לרשת אלחוטית, ניתן גם להתחבר דרך הטלפון, יש לו את כל הפונקציות שיש למחשב רגיל, הוא נוח יותר, קטן יותר ונגיש יותר.

באילו מקרים כדאי לקחת את המחשב נייד שלכם למעבדה או לטכנאי מחשבים ניידים?

 • המחשב אינו נדלק כלל
 • לא ניתן לחבר את המטען למחשב
 • המטען למחשב לא עובד יותר
 • החלפת מאורר למחשב
 • צירי מחשב שבורים
 • פלסטיקה וכפתורים שבורים
 • כונן דיסקים לא נפתח
 • החלפת מסך שבור
 • חדירת נוזלים למחשב
 • הרמקול במחשב לא עובד
 • המחשב לא קורא USB

בעולם של היום קשה מאוד להסתדר ללא מחשב, לכן חשוב לתקנו בהקדם האפשרי על מנת לחזור לסדר היום יום הרגיל שלנו, כאן תוכלו למצוא את טכנאי מחשב הנייד המדורג במקום הראשון ע"י לקוחות קודמים שנמצא באזור שלכם ויכול ליצור אתכם קשר בהקדם האפשרי.

שאלות ותשובות בנושא מחשבים ניידים - תיקון
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם כדאי לתקן מחשב נייד או לקנות חדש?

החישוב הכלכלי הוא המרכזי. כדאי לחשוב אם כדאי להשקיע במחשב חדש או לתקן את הישן. כיום ניתן להעביר בקלות את כל המידע מהמחשב הישן לחדש בקלות אך ישנם מספר דברים נוספים שניקח בחשבון. יש לקחת בחשבון את אורך חיו ועלות התיקון. כמובן שאם המחשב הישן נמצא ברשותנו פחות משנה, עדיף לתקנו אך אם עלות התיקון יעלה לפחות חצי ממחיר קניה של מחשב חדש עדיף להחליפו. נוסף לכך אם המחשב הנייד שלכם יחסית חדש וצריך רק לתקן את המסך השבור, אז כמובן שעדיף לתקן. בכל מקרה לפני שנקנה מחשב חדש נתייעץ עם טכנאי מחשבים על עלויות התיקון והאם הם כדאיות.

מהם השיקולים החשובים בבחירת מחשב נייד?

קיימים אינסוף מותגים, דגמים, משקלים ועיצובים של מחשבים ניידים. התאימו את הגודל והמשקל למידת הניידות הרצויה, אם המחשב אכן נועד להיות נייד תצטרכו מחשב קומפקטי וקל ככל האפשר. אם המחשב נועד לשימוש בייתי ניתן לבחור מחשב כבד יותר ובעל מסך גדול יותר. בחרו זיכרון גדול ככל האפשר. מומלץ לבחור מעבד  של אינטל מסדרת Core . המעבדים של אינטל ממוספרים לפי הרמה שלהם, i3-i5 ו-i7 המיועד לגיימרים. כרטיס המסך הפשוט ביותר יאפשר הצגת סרטים ב-Full HD בצורה חלקה אך לא יספיק כדי להפעיל משחקים כראוי מה שיוביל לביצועים נמוכים. רצוי שיהיו במחשב 4-3 שקעים, USB,  VGAחיבור אנלוגי בין המחשב למסך החיצוני, S\PDIF חיבור אודיו עבור רמקולים ואוזניות ,חיבור FIREWIRE, המיועד לחיבור מצלמות, כוננים קשיחים ועוד וחיבור HDMI המיועד להעביר תוכן בין מחשב למסך תומך. בנוסף כדאי שיהיו חריצים לכרטיסי זיכרון יאפשרו העברת מידע קלה ומהירה בין מכשירים כגון מצלמה ומחשב כף יד למחשב הנייד. בחרו במשך פעולת סוללה בהתאם למידת הניידות שלכם. עבור המשתמש הפשוט רוב המחשבים הניידים לא נבדלים יותר מדי אחד מהשני ולכן מה שהכי חשוב הוא שתהיה למחשב אחריות לטווח ארוך.

טכנאי מחשבים ניידים ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות