אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

טכנאי מזגנים


טכנאי מזגנים - תיקון מזגן

 טכנאי מזגנים מומלץ

חייגו וקבלו הצעה חינם 

073-2331458

או מלאו פרטים ומיד טכנאי מתקשר

Form image

האקלים בארץ ישראל הוא כזה המחייב שימוש במזגן, בעיקר עבור קירור בימי הקיץ החמים אך גם עבור חימום בחורף. המזגן הוא פריט חובה הנמצא בכל בית בישראל וכמובן גם במשרדים, בתי קפה ומוסדות ציבוריים אחרים. מסיבה זו, עבודתו של טכנאי מזגנים היא חשובה ביותר.

טכנאי מזגנים

טכנאי מזגנים הוא איש מקצוע בעל תעודת הסמכה, אשר מתמחה במיזוג אוויר ומספק פתרונות בתחום המיזוג. הוא בעל ידע מעמיק בתחום ובעל היכרות עם המזגנים השונים. עבודתו של טכנאי מזגנים מתמקדת בשני שירותים עיקריים – התקנת מזגנים ותיקון מזגנים.

התקנת מזגנים

התקנת מזגן באופן עצמאי היא אפשרית, אך היא אינה מומלצת. זאת, מכיוון שהיא מצריכה ידע בתחום, ניסיון, יכולות גבוהות וכלי עבודה מתאימים. עבור התקנה איכותית, מהירה ויעילה, כדאי להזמין איש מקצוע מוסמך ומיומן, דהיינו טכנאי מזגנים או מתקין מזגנים. מתקין מזגנים מכיר את מגוון המזגנים הקיימים בשוק ויודע כיצד להתקין מזגן באופן המתאים והאיכותי ביותר לבית.
טכנאי איכותי יודע גם לבצע עבודות נוספות במידת הצורך, כגון הגדלת זרם חשמל, עבודות גבס וכו'.

תיקון מזגנים

כאמור, מזגן הוא פריט שימושי וחשוב בביתנו. תקלה במזגן עלולה לשבש לנו את מהלך היום ולהפריע לשגרה תקינה. לכן, כאשר מתרחשת תקלה במזגן, חשוב מאוד להזמין איש מקצוע שיטפל בה.
טכנאי מזגנים או טכנאי מיזוג אוויר עובר הכשרה מיוחדת המאפשרת לו להתמודד עם מגוון רחב של תקלות במזגן.
טכנאי מזגנים יודע לטפל בבעיות שונות הקשורות למיזוג אוויר:

– איתור תקלות במזגן ותיקונן
– ניקוי יסודי של המזגן
– תיקון נזילת מים
– החלפת מדחס
– הוספת צינור ניקוז
– ניקוי פילטר
– החלפת פילטר
– מילוי גז למזגן
– תיקון דליפת גז

לאור המפורט לעיל, בחירת טכנאי מזגנים היא חשובה וקריטית ביותר. כאשר אנחנו בוחרים טכנאי, חשוב לוודא כי מדובר באיש מקצוע איכותי, הוגן ומיומן. מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר עבור העבודה ולבקש המלצות על הטכנאי.
מערכת 2144 מציעה לכם מגוון טכנאים מקצועיים, הוגנים ויעילים שיבצעו את השירות באופן הטוב ביותר.

טכנאי מזגנים באשדוד   טכנאי מזגנים בפתח תקווה   טכנאי מזגנים בהרצליה    טכנאי מזגנים בבת ים  טכנאי מזגנים בראשון לציון    טכנאי מזגנים באשקלון     טכנאי מזגנים בחולון    טכנאי מזגנים בחיפה    טכנאי מזגנים בנתניה    טכנאי מזגנים בבאר שבע  בעלי מקצוע מומלצים

לחצו וחייגו לטכנאי מזגנים מומלץ 0732331458
שאלות ותשובות בנושא טכנאי מזגנים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מהו הגורם לדליפת מים מהמזגן?

נזילה או טפטוף מים מהמזגן עלולים לקרות כאשר הפילטר סתום, מומלץ לנקות כל חצי שנה את הלכלוך והאבק אשר מצטברים וסותמים אותו.

במידה וניקוי הפילטר אינו עוזר כדאי לקרוא לטכנאי מזגנים שיבצע בדיקה מקיפה כדי לאתר את הבעיה שגורמת לנזילה. בדרך כלל הפתרון יהיה כמו מילוי גז למזגן או בדיקה וניקוי של צינור הניקוז ו/או תעלת הניקוז.

מתי צריך למלא גז במזגן?

שירותי התיקון הנפוצים ביותר במזגנים ישנים היא מילוי גז במזגן. מילוי גז המזגנים, כשלעצמו, הוא לא משימה מסובכת או יקרה מדי. הבעיה היא שלא מספיק למלא גז אלא צריך למנוע את דליפת הגז בעתיד. במרבית המקרים, אין צורך להחליף גז מכיוון שמערכת הגז היא מערכת סגורה והגז לא אמור להיגמר. אף במידה וישנה דליפת גז והמזגן לא מקרר יש לזהות את מקור הנזילה ולטפל בה.

כל כמה זמן מומלץ לנקות את מסנני המזגן?

כל מזגן מכל סוג דורש תחזוקה שוטפת. אחד הרכיבים החשובים ביותר שיש לתחזק ולנקות המסנן (הפילטר). את מסנני המזגן יש לנקות אחת לחצי שנה. מזגן עם מסנן סתום ומלוכלך עלול לגרום לנזילות מים, הגדלת צריכת החשמל ומאמץ יתר של המדחס עד לכדי השבתה מוחלטת של מזגן, מה שלא כדאי שיקרה בימי הקיץ החמים.

טכנאי מזגנים ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות