אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טכנאי טלוויזיה


טכנאי טלוויזיה - תיקון טלוויזיות

 טכנאי טלוויזיה מקצועי

חייגו עכשיו

073-2331491

או מלאו פרטים וקבלו הצעה

Form image

 

הטלוויזיה התקלקלה? מצאו עכשיו טכנאי טלוויזיה מומלץ באזור שלכם על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא תיקון טלוויזיות. מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ותוך רגע יחזור אליכם טכנאי מומלץ באזור שלכם!. השימוש במערכת בחינם.

ככל שהזמן חולף, כך עולם הטלוויזיות הולך ומתפתח ונראה כי אנשים רבים מתחדשים מידי תקופה מסוימת בטלוויזיה חדשנית לביתם, על מנת לחוות חווית צפייה יוצאת דופן. הטלוויזיות החדשניות מכילות רכיבים רבים וטכנולוגיה עדינה חדשנית, כך שלא מעט פעמים הטלוויזיות נוטות להתקלקל. לכן, תמיד כדאי לשמור מספר טלפון של טכנאי טלוויזיה למקרי חירום. בשל הדגמים הרבים של הטלוויזיות והטכנולוגיה המתקדמת, על טכנאים לעבור השתלמויות בתחום ולהכיר היטב את כל סוגי הטלוויזיות, כך שהם יוכלו לתת מענה מידי לכל פניה ולכל תקלה.

באתר דירוג הציבור 2144 תוכלו למצוא טכנאי טלוויזיה מומלץ שדורג ע"י לקוחות קודמים. במערכת דירוג הציבור 2144 ניתן למצוא טכנאי לכל עבודות תיקון טלוויזיה כמו תיקון טלוויזיה LCD , LED טלוויזיות ישנות יותר וחדשות. מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ותוך רגע יחזור אליכם טכנאי טלוויזיה אל קו הטלפון.

מה חשוב לדעת לפני שפונים לטכנאי טלוויזיה?

ראשית, בדקו אם הטלוויזיה עדין תחת אחריות היצרן, שהרי כל יצרן המכבד את עצמו מעניק אחריות על תיקון טלוויזיות לפחות לשנה, כך תוכלו לחסוך את עלות התיקון. במידה והטלוויזיה לא תחת אחריות היצרן או שמדובר בתקלה שאינה כלולה תחת האחריות, עליכם להזמין טכני טלוויזיות אמין שיוכל להעניק לכם שירות במהירות האפשרית.

בעת הזמנת הטכנאי, חשוב לשים לב לכמה פרמטרים נוספים שיבטיחו לכם בחירה נכונה: בדקו את ניסיונו של הטכנאי בתחום, בדקו אם הוא מכיר את הטכנולוגיה של הטלוויזיה שלכם, בררו את עלות התיקון המשוערת, בדקו את זמינות הטכנאי להגיע לביתכם, בדקו המלצות מלקוחות קודמים או המלצות שונות דרך פורטלים ואתרים שונים ובכלל כל פרמטר אחר שחשוב לכם בעת התיקון טלוויזיות.

לחץ וחייג לטכנאי טלוויזיה 0732331491
שאלות ותשובות בנושא טכנאי טלוויזיה
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כמה עולה תיקון הטלוויזיה?

עלות מחיר לתיקון טלוויזיה משתנה בהתאם לסוג והדגם. טיפול בתקלות הקשורות בהחלפת רכיבים בלוח האלקטרוני של הטלוויזיה מתחילות ב350 ש"ח כמו כן המחיר עלול להשתנות ככל שהתקלה מורכבת יותר או הרכיבים יקרים יותר.

מה לעשות כשהטלווזיה מקצרת?

במצב זה, יש להזמין טכנאי טלוויזיה מקצועי המבין בתחום, ימליץ על החלפה של חלקים במידת הצורך ויעזור לפתור את הבעיה.
על מנת למצוא טכנאי טלוויזיה הוגן, אמין ואיכותי, ניתן להשתמש במערכת 2144 דירוג הציבור המאתרת עבור משתמשיה את הטכנאי הזמין המומלץ ביותר בהתבסס על דירוג של לקוחות קודמים.

הטלוויזיה לא נדלקת, מה לעשות?

ראשית כדאי לבדוק האם הבעיה נובעת מהטלוויזיה או ממקור אחר, שקע תקול, חיבור לא נכון או ממיר תקול. הוציאו את כל החיבורים וחברו מחדש. נסו להדליק את הטלוויזיה באמצעות השלט המקורי ולא של הממיר. בדקו האם מתג ההפעלה הראשי של הטלוויזיה לא מכובה. לכל טלוויזיה יש כפתור הפעלה הממוקם בדרך כלל מתחת או בצד המסך. במידה ועדין לא הצלחתם להפעיל כדאי להתייעץ עם איש מקצוע אשר יאבחן את התקלה ויבדוק האם יש צורך בהחלפת ספק הכח של הטלוויזיה.

טכנאי טלוויזיה ערים

לרשימת הערים המלאה