אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טיפול בקמטים


כל אחד ואחת מאיתנו חולמים על גוף צעיר לנצח, אך בפועל כמובן שהגוף מתבגר יחד איתנו, וסימני ההתבגרות מופיעים מול עינינו בדרך כלל בפנים ובצוואר. הקמטים הם תוצאה של תהליך הזדקנות העור ולכן חשוב במשך כל החיים לדאוג לטפל ולטפח את עור הגוף שלנו, להשתמש בתכשירים שונים ובקרמים לטיפוח העור וכן להימנע מחשיפה לשמש אשר מסוכנת ביותר עבור העור שלנו. אם חשוב לכם מראה הפנים ואינכם אוהבים לראות את הקמטים שנוצרים על העור, תוכלו לטפל בקמטים באופנים שונים. ישנן שיטות וטיפולים שונים לטיפול בקמטים ולהעלמתם. מה מומלץ ולמי זה מתאים? בואו נראה.

ישנם הטיפולים שהיו נהוגים בעבר הרחוק יותר שהיו פולשניים ולא נעימים. כיום ישנן שיטות חדשניות ביותר, לא פולשניות וללא מזרקים. טיפול בקמטים כיום מבוצע עם חומרים של קולגן ואלסטין אשר פופולאריים מאד. הקולגן מנפח ומותח את העור, והאלסטין שומר על גמישות העור. ישנם כמובן חומרים נוספים כמו חומצה היאלורונוית, בוטוקס ועוד.

טיפול בקמטים בפנים - מומלץ לבצע את הטיפולים אצל רופא או קוסמטיקאית שהוכשרו לכך וכן חייב להיות רישיון לטיפול בחומרים אלו. חשוב מאד שחומרי המילוי יהיו איכותיים ובטוחים ביותר שישמרו על עור הפנים שלכם לטווח ארוך. חשוב מאד שהטיפול יותאם לכם אישית ואת זאת יכול לבדוק רק מומחה בתחום שהינו בעל ניסיון רב בטיפולים אלו ובעל הסמכה. מומלץ לקבל המלצות מלקוחות או ממכרים.

שאלות ותשובות בנושא טיפול בקמטים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
טיפול בקמטים ערים

לרשימת הערים המלאה