אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

טייח


בעלי מקצוע מומלצים

טייח מומלץ לעבודות טיח

חייגו עכשיו

073-2629138

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

 

מחפשים טייח? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא עבודות טיח. השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. ניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות. תקבלו שיחה מבעלי מקצוע מדורגים לביצוע כל עבודות הטיח לבית או לחוץ. טיח גבס, טיח אקרילי, טיח לבית/לדירה, טיח חוץ, טיח צמנט וגם עבודות של שליכט צבעוני או קילוף טיח קיים.

 

עבודות טיח הן עבודות חיוניות בעת צביעת הקיר או בעת שיפוץ בית מחדש. עבודות אלו מתבצעות על ידי טייח, שהוא בעל מקצוע האחראי על השטחת הקיר והכנתו לצביעה. טייח משתמש בחומר טיח אשר מהווה מעטפת לקירות של הבית, בין אם מדובר על קירות החיצוניים של הבית או קירות פנימיים. למעשה, הטיח הוא הבסיס לצביעת הקיר או לצורך הדבקת טפטים על הקירות על מנת לקבל קיר חלק וישר לגמרי. תפקידו של החומר להשטיח את הקיר, לסגור סדקים, חורים או כל פגם אחר שנעשה עקב בלאי או עקב עבודות בנייה של תשתיות בקיר או שבכלל תליתם תמונה על הקיר ונשאר על הקיר חור.

 

סוגים שונים של טיח: טיח גבס, טיח אקרילי, טיח לבית/דירה, טיח חוץ, טיח צמנטי

ישנם כמה סוגים של חומרי טיח איתם משתמשים בעלי מקצועי, אך יש שני סוגים פופולריים ומבוקשים בשוק והם: טיח על בסיס גבס והסוג השני הוא - טיח צמנט. טיח גבס, מורכב מערבוב של סיד וחול ומשמש לצורך עבודות גבס ועבודות נוספות אחריות. לעומת זאת, טיח צמנט הינו מכיל חומרים שונים כמו - פרליט וחיזוקים שונים שמרכיבים את התערובת לעושים אתה חזקה במיוחד. טייח מקצועי ומיומן בתחום יידע אם אילו חומרים להשתמש ויוכל לספק לכם עבודה מקצועית וגימור מושלם, כדי שתוכלו ליהנות מקיר אסתטי וחלק, לכן בעת בחירת טייח יש לוודא כי הוא בעל ניסיון רב בתחום.

שאלות ותשובות בנושא טייח
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

איזה סוגי טיח קיימים?

ניתן לבצע עבודות מהסוגים הבאים:

טיח אקרילי, טיח צמנט / צמנטי, טיח גבס, טיח לבית / לדירה, טיח חוץ / פנים.

האם צריך לבצע הכנה לקראת טיח?

כן. יש לוודא כי המשטחים שעליהם מתבצע הטיח חלקים ומישוריים לחלוטין ולדאוג ליישור בליטות ולמילוי חורים וסדקים. כמו כן, יש להרטיב את המשטחים המיועדים לטיח יום לפני ביצוע העבודה עצמה.  

מה היתרונות של טיח אקרילי?

עלותו של הטיח האקרילי נמוכה יותר, הטיח קל לניקוי והוא בעל עמידות גבוהה לתנאי מזג האוויר ולרטיבות. כמו כן, טיח אקרילי גמיש מאוד ומסוגל להימתח ולגשר על פני סדקים.

כיצד ניתן לתקן טייח אשר מתקלף מהתקרה?

ראשית יש להסיר את הטיח המתקלף באמצעות שפכטל. לאחר מכן יש לקנות היטב את הקיר משאריות לכלוכים ואבק. השלב הבא הוא למרוח על הקיר את שכבת הטיח החדשה ולחכות עד שהחומר יתייבש. כדי להקל על הצמדת שכבת הטיח החדשה ניתן להשתמש בשכבת דבק המיועד לכך. לאחר מכן כאשר שכבת הטיח החדשה מתייבשת יש לשפשף את הקיר בנייר שיוף גס וכך להיפטר מעודפי החומר וליצור קיר חלק, אותו ניתן לצבוע.

מה ישפיע על בחירת סוג הטייח?

הטיח מורכב בדרך כלל ממלט ומחול או חומר דומה. ישנם מספר גורמים המשפיעים על בחירת הטיח, סוג הלבנים ממנו מורכב המבנה, אזור הארץ והלחות בו, אשר חשוב לא פחות כדי שהטיח לא יתפורר או יסדק. ההחלטה על בחירת סוג הטיח מוטלת על האדריכל, מהנדס הבניין או מפקח האתר.