אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

טוען רבני


מחפשים טוען רבני? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים טוען רבני? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

במקרים מסוימים אנשים נעזרים בשירותיו של טוען רבני על מנת שייצג אותם בצורה מקצועית בבית הדין הרבני. תפקיד הטוען הרבני לייצג אנשים בבית הדין הרבני המתנהל על פי ההלכה, לכן עליו להכיר היטב את פסקי ההלכה היהודית ואת השפה המדוברת בבית הדין. אנשים רבים נוטים להתבלבל בין טוען רבני לעורך דין, שהרי שני אלה יכולים לייצג בבית הדין הרבני, אך כמובן שההבדל בניהם הוא רב, לעיתים טוב יותר לבחור בטוען רבני לצורך ייצוג בבית דין, כמו למשל במקרים הבאים: במקרים של גר המבקש להתגייר, במקרים של בעיות דת לאנשים שאין באפשרותם להוכיח את יהדותם, במקרים של גירושין ובעוד מקרים שונים אחרים.

כל היתרונות בייצוג של טוען רבני

תפקידו של טוען רבני הינו מגוון והוא עוסק בעיקר בכל הקשור לייצוג מול בית הדין. טוען רבני הוא אדם אשר מוסמך לעסוק בתחום ולמד בישיבה לדיינות ומכיר היטב את כל חוקי ההלכה על פיה מתנהל בית הדין הרבני. היתרון בטוען רבני כי הוא יודע כיצד לדבר עם הדיינים והרבנים בשפה שלהם, כלומר בשפת ההלכה, וזאת בשונה מעורך דין שהוא מדבר בשפה משפטית. לכן, במקרים מסוימים כמו גירושים ובעיות בגיור, כשאי להיעזר בטוען רבני. כאשר בוחרים טוען רבני, חשוב לבחור באדם בעל ניסיון רב בתחום, אך גם אדם בעל הצלחות בייצוג מסוג זה.

שאלות ותשובות בנושא טוען רבני
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם יש חיסיון בין טוען רבני ללקוח?

כן. כללי החיסיון והאתיקה החלים על עורכי דין חלים גם על טוענים רבניים.

מה ההסמכה של טוען רבני? איזו הכשרה הוא עובר?

על מנת להיות מוסמך כטוען רבני יש ללמוד במשך 4 שנים בישיבה לאחר גיל 18, לעבור קורס במוסד המוכר על ידי הרבנות הראשית ולעבור בחינת הסמכה בכתב ובע"פ.

האם טוען רבני יכול לייצג בבית משפט אזרחי?

לא. טוען רבני יכול לייצג אך ורק בבית דין רבני.

כלי נגישות