אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

חשמלאי מוסמך


חשמלאי

 חשמלאי מוסמך 24/7

חייגו עכשיו

073-2331454

או מלאו פרטים

Form image

 

מחפשים חשמלאי? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בתחום החשמל באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

תיקון תקלות חשמל – חשמלאי מוסמך , חשמלאי תיקון תקלות

את החשמלאי המוסמך  יש להזמין כאשר אתה צריך לבצע כל עבודה בחשמל.

חשמלאים מקצועיים מבוטחים, מוסמכים לעסוק בתחום עם שנים של ניסיון בעבודות חשמל וטיפול בתקלות שונות.

הזמן חשמלאי מומלץ אם אתה זקוק ל:
· שדרוג מערכת החשמל בבית והתקנת שקעים בנוסף לקיימים בבית.
· איתור וטיפול בתקלה בתאורה אשר לפתע החלה להבהב.
· כל עבודת חשמל מחוץ לבית.
· טיפול בבעיות הנגרמות עקב חיווט פגום.
· חיווט מחדש של מערכת החשמל בבתים ישנים.
· איתור וטיפול בעליות חריגות בחשמל.
· איתור וטיפול בגורמים לנפילות חוזרות ונישנות במתג המפסק האוטומטי.
· החלפת מתגים, מנורות וכדומה.
רוב השריפות המתפרצות עקב תקלות בחשמל, נגרמות בגלל שבעל הבית לא חשב כי התקלה חמורה כל כך. אם הוא היה דואג לבדוק זאת בעזרת שירותיו של חשמלאי מקצועי, הוא היה יכול להימנע מכך.

העלות של שיחת טלפון לחשמלאי והזמנת השירות שלו, גם עבור הפעולה הפשוטה ביותר, תהיה משמעותית נמוכה יותר מהעלות שאתה תשלם במידה ולא תטפל בבעיה בזמן או הפעולה תבוצע באופן שגוי או חובבני. לפיכך, במידה ויש לך תקלות בחשמל או אם אתה מעוניין להוסיף ולשדרג את מערכת החשמל הקיימת, הזמן חשמלאי מוסמך ומקצועי לביצוע העבודה.

ניתן למצוא חשמלאי מוסמך ומקצועי בשפע ברשת האינטרנט, וגם מהמלצות מהסביבה הקרובה. שים לב לתחומי ההתמחות השונים של החשמלאים ודע מה לבחור: האם אתה צריך חשמלאי עבודות קבלניות, חשמלאי לטיפול במערכת החשמל בעסק שלך או בביתך הפרטי? ודבר חשוב לא פחות, אל תסגור עם החשמלאי הראשון שבדקת! מומלץ מאוד לבקש לפחות 3 הצעות מחיר בשביל להבטיח כי העבודה תתבצע לשביעות רצונך במחיר הטוב ביותר עבורך.

חשמלאי בתל אביב    חשמלאי בירושלים     חשמלאי באשקלון   חשמלאי בבאר שבע     חשמלאי בחיפה   חשמלאי בנתניה    חשמלאי ברחובות    חשמלאי ברמת גן     חשמלאי באשדוד    חשמלאי בחולון   חשמלאי בהרצליה   חשמלאי בראשון לציון    חשמלאי בבת ים    חשמלאי בנס ציונה    חשמלאי בפתח תקווה
לחצו וחייגו לחשמלאי מוסמך 24/7 0732331454
שאלות ותשובות בנושא חשמלאי מוסמך
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כל כמה זמן צריך לבצע בדיקת הארקה?

הארקה מבטיחה שבעת קצר חשמלי או תקלה, אספקת הזרם תועבר לאדמה, ובכך היא מונעת התחשמלות. לכן, בדיקה זו היא חשובה ביותר ויש לבצעה אחת לעשר שנים לפחות. בבתים ישנים, יש לבצע בדיקה זו אחת לחמש שנים לפחות.

האם אני יכול להחליף שקע בעצמי?

אמנם פעולה זו נראית פשוטה, אך בהחלט עדיף שלא לקחת סיכון. שקע שאינו מחובר כמו שצריך עשוי לגרום להרס של ציוד, לשריפה ולסכנות אחרות. על כן, עדיף להזמין חשמלאי מיומן המוסמך לכך.

מה ההבדל בין חשמלאי מעשי לחשמלאי מוסמך?

בישראל יש כ-30 סוגים של רישיונות לחשמלאי אשר מגדירים את סמכותו של החשמלאי ואת דרגת המתח שעמה הוא רשאי לעבוד. חשמלאי מעשי רשאי לבצע עבודות חשמל במתח נמוך יחסית ולחתום על תכניות עד 40*1 אמפר. לעומתו, חשמלאי מוסמך רשאי לבצע עבודות חשמל במתח גבוה יותר משל החשמלאי המעשי ולחתום על תוכניות עד 80*3 אמפר.

כיצד אבחר חשמלאי?

בעת בחירת חשמלאי, ישנם מספר פרמטרים שיש לקחת בחשבון: דרגת החשמלאי (עוזר, מעשי, מוסמך או ראשי), ניסיון החשמלאי, זמינותו, אזור מגורים/עבודה, אמינותו, עלות העבודה והאחריות הניתנת על השירות. לכן, לפני בחירת חשמלאי מומלץ לבדוק אם הוא עשה עבודות דומות בעבר, לוודא שהוא בדרגת ההסמכה המתאימה, לערוך השוואת מחירים ולקבל החלטה על סמך המלצות. ניתן למצוא חשמלאים מוסמכים, אמינים ואיכותיים באמצעות שימוש במערכת 2144, המתבססת על המלצות וחוות דעות של לקוחות קודמים ומאתרת עבור הלקוח את החשמלאי האמין והמקצועי הזמין ביותר.  

חשמלאי מוסמך ערים

לרשימת הערים המלאה