אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

חקירות


חוקר פרטי מומלץ

חייגו עכשיו

073-2416456

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

 
Form image

מחפשים חקירות? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא חקירות באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

תחום החקירות הוא נישה המוכרת לנו בעיקר בעת בגידות בין בני זוג, כאשר יש חשש כי אחד מהם אינו נאמן, אך תחום זה הינו מוכר גם בתחומים נוספים כמו – בעסקים, חקירות כלכליות, במקרים של חשש לגניבה של כסף או סחורה בעסק, מעילה באמון העובדים בעסק, העברת מידע סודי למתחרים, חקירות לתכניות טלוויזיה שונות ובמקרים נוספים אחרים. כיום, תחום החקירות הולך ומתפתח בקצב מסחרר וזאת תודות לטכנולוגיה המתקדמת המאפשרת לחוקרים שימוש באמצעים מתקדמים כדי לספק ללקוחותיהם מידע רב הקשור לעסק או מידע פרטי על פי דרישה.

יש לא מעט ציוד המסייע לחוקרים בעת עבודתם, בין אם מדובר במצלמות מתקדמות נסתרות שאותם ניתן להתקין בכל מקום מבלי שהמצולם יבחין בהן, אפשרויות הקלטה, ציטוטים למכשירי טלפון ועוד ציוד מתקדם אחר המאפשר להם לבצע עבודה בצורה מקצועית ביותר.

על מה חשוב לשים דגש בעת בחירת משרד חקירות?

הצורך בחוקרים פרטיים ובמשרדי חקירות הולך וגובר, וזאת בשל התחרות הרבה בשוק ובמקרי הבגידות והגירושין שהולך ועולה, כך שיש לא מעט אנשים אשר זקוקים לשירותיהם בשל סיבות שונות. כאשר פונים למשרד חקירות, חשוב לבחון היטב את השירות הניתן על ידי בחינה של הפרמטרים הבאים: ראשית, בחרו במשרד בעל מוניטין רב בשוק, קבלו המלצות באתר שלנו על ידי דירוג חברתי של לקוחות קודמים, וודאו כי המשרד עובד עם רישיון מיוחד, בדקו כי מדובר בחוקרים מקצועיים ואמינים ובכלל כל דבר שחשוב לכם בעת הבחירה.

שאלות ותשובות בנושא חקירות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

האם מותר לחוקר פרטי לעבור על החוק במסגרת החקירה שלו?

חוקרים פרטיים אינם רשאים לעבור על החוק.

כשאני רוצה לשכור את שירותיו של חוקר פרטי, האם עליי לעשות זאת דרך משרד חקירות או שאפשר לפנות ישירות לחוקר?

על פי החוק בישראל, רישיון הניתן לחוקר פרטי מאפשר לו אך ורק לעבוד במשרד חקירות והוא אינו רשאי לקבל עבודה מלקוח פרטי. לאחר ותק של 5 שנים בתפקיד, החוקר רשאי לקבל רישיון לניהול משרד חקירות המאפשר לו לעבוד ישירות מול לקוחות.

כאשר אני פונה אל חוקר פרטי, מה עליו להציג בפני?

על החוקר להציג מספר מסמכים והם רישיון משרד חקירות בתוקף, המלצות ותעודת חוקר פרטי.

מיהו חוקר פרטי?

החוק קובע כי חוקר פרטי הוא אדם העוסק בהשגת ואיסוף ידיעות על הזולת לצרכים אחרים. חוקרים פרטיים עוסקים בשלל תחומים וביניהם: הונאה, בגידה/גירושים, איתור אנשים, חקירות כלכליות, חקירות בתחום הפלילי ועוד.