אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

חברות שמירה


מחפשים חברת שמירה? הגעתם למקום הנכון :)

 

מחפשים חברת שמירה? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא חברת שמירה באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

שירותי שמירה וחברת אבטחה קיימים כמעט בכל מקום, אם זה בכניסה למשרדים, בקניונים, חניונים, בכניסה למבנים ציבוריים, במוסדות ציבוריים ופרטיים, במגדלי מגורים, בתחנות רכבת, במוזאונים, במשרדי ממשלה ובמקומות נוספים אחרים. תפקיד שומרים אלו לאבטח את המקום המיועד ולהקנות לדירים או למבקרים במקום ביטחון מלא. יש לא מעט חברת שמירה המציעות את שירות זה לחברת ואנשים הזקוקים לשירותי שמירה, כך שניתן לקבל שירות שהוא לטווח הארוך או חד פעמי לצורך הופעה או אבטחת אישים לתקופה מסוימת, גם זה שבועי, יומי או כל זמן אחר לפי הצורך.

היתרונות בחברות שמירה

אם בעבר חברת אבטחה היו מעסיקות שומרים כעובדי חברה, כיום הדבר שונה לחלוטין בשל היתרונות הרבים של חברות אלו. היתרונות עבודה מול חברת שמירה הם רבים, ובין היתר תוכלו למצוא את הבאים: חברות שמירה מעבירות לשומרים קורסים ורענונים שונים והשתלמויות הקשורות לביטחון, חברות אלו מציבות בקרה ופיקוח על עבודתם כדי לוודאי שהם אינם "מחפפים" בעבודתם, במידה ושומר אינו יכול להגיע תמיד יהיה מי שיחליף אותו, חברות לו מגייסות את השומרים ובוחרות אותם בקפידה, יש אפשרות לקבל שומרים עם נשק ועוד יתרונות רבים.

מעבר לכך, ישנן חברות שמירה אשר מספקות הגנה על בתים פרטיים ומוקד אשר זמין עבור לקוחות 24/7 ביממה וגם בשבתות וחגים, כך בעת הישמע אזעקה המוקד שולח ניידת למקום ומוודא כי הכל תקין.

 

שאלות ותשובות בנושא חברות שמירה
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כיצד ליצור תוכנית אבטחה טובה?

בשביל לקיים אבטחה טובה ויעילה יש ליצור תוכנית. הדבר הראשון שתצטרכו הוא לקבוע מהו התקציב שאתם מוכנים לשים. בשלב הבא יש לבדוק איזו חברת אבטחה תוכל לעמוד ביעדים שאתם מציבים לעצמכם. יש  לבדוק האם חברת האבטחה מסוגלת לעמוד ביעדים אלו בפן האנושי ובפן הטכנולוגי. לאחר מכן החברה צריכה להציג בפניכם תוכנית אבטחה שתתאים לכם ועליכם להחליט אם היא מתאימה או לא.

מהם המאפיינים של חברת אבטחה טובה?

יש לוודא כי יש לחברת האבטחה ניסיון מוכח באבטחה, רשיונות המתאימים לעסוק באבטחה ולברר מי המאבטחים המועסקים בחברה. בנוסף, חברת האבטחה צריכה להציג בפניכם רשימה של מצבים עימם התמודדה ועימם התמודדו המאבטחים בחברה. באבטחה בה יש קשר ישיר עם המאובטח – התנהגות אנושית חשובה לא פחות מיכולות המאבטח.

מאמרים ומדריכים בנושא חברות שמירה

חברות שמירה ערים

לרשימת הערים המלאה