אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

זיקוקים ופירוטכניקה


זיקוקים

מחפשים זיקוקים ופירוטכניקה לאירועים ? הגעתם למקום הנכון :)

 <p>
Form image
</p>

מלאו פרטים בחלק העליון של עמוד זה ותוך רגע המומלצים ביותר בנושא זיקוקים ופירוטכניקה לאירועים יצרו אתכם קשר על בסיס דירוג לקוחות קודמים! ניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות. השימוש בשירות בחינם - נסו עכשיו!

 

 

כשאנחנו אומרים זיקוקים האם אנו עדיין רואים לנגד עינינו הבזקים של אור המציתים את השמים לרגע וכבים מיד? כשהיינו ילדים, היה אפשר לראות זיקוקים רק פעם בשנה – ביום העצמאות. אני עוד זוכרת איך הינו רצים החוצה, מטפסים על העצים ועל הגגות לחזות בפלא הזה: זנבות של אש מאירים את השמים! כיום המונח התרחב בהרבה ומכיל אינספור אפשרויות: זיקוקי דינור, מפלי אש, תותחי אש ועוד ועוד. הזיקוקים כיום מותאמים לאירועים: יש זיקוקים מיוחדים לחתונה, זיקוקים לימי הולדת ולאירועים פרטיים וציבוריים. יש זיקוקים המופעלים שעה שמלווים את החתן והכלה בדרך לחופה ויש אפילו זיקוק מיוחד שממריא השמימה בעת שבירת הכוס!


ולא זו בלבד. לזיקוקים מתלווים היום מופעי פירוטכניקה עם אפקטים שונים ומרהיבים, שעליהם אפילו לא חלמנו כשהיינו ילדים! תותח קונפטי מעיף ומערבל באוויר פתיתי נייר, תותח בלוני סבון, תותח שלג, תותח קצף, ויש גם תותחים שמפריחים בועות אכילות - בועות מסוכר לקטנים, בועות אלכוהול למבוגרים! ולמי שמוכנים ויכולים להשקיע יש גם מזרקה ניידת שמחליפה צבעים ואפילו מפלי מים מלאכותיים. בקצרה, אפקטים מעניינים ומרהיבים, פירוטכניקה שניתן להפעיל גם באולמות סגורים.

אז למי זה מתאים? זיקוקים ופירוטכניקה מהווים אטרקציה מגניבה לאירועים, הן משום עצם היותם מופע מקורי ומרענן והן מיכולתם של הזיקוקים לרגש ולהסעיר. שוק הזיקוקים מלווה בדרך כלל באמנים-מפעילים, שמכניסים חדווה וריגוש לאירוע. וכמובן יש לזכור להקפיד על כללי בטיחות מחמירים ביותר. אחרי הכול, אנחנו משחקים באש... כל מה שצריך זה לבחור. מה הכי מתאים לנו, מתי ואיך.

שאלות ותשובות בנושא זיקוקים ופירוטכניקה
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

עדיין לא קיימים שאלות ותשובות בנושא זה, היה הראשון להוסיף שאלה

הוסף שאלה
זיקוקים ופירוטכניקה ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות