אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

זגגות


זגג מומלץ – עבודות  זכוכית לבית ולמשרד

(לזגגות רכב לחצו כאן)

חייגו עכשיו

073-2331453

או מלאו פרטים וקבלו הצעה בחינם

Form image

 

מחפשים זגג? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא זגגות באזורכם!. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור. באפשרותכם לקבל זגג מומלץ במהירות באמצעות חיוג ל 0732331453 .

 

זגג מומלץ – חייגו 0732331453

שירותי זגגות הינם שירותים הנדרשים כאשר יש צורך בתיקון או החלפת זכוכיות במכוניות, מראות לבית וחלונות בבית ובמשרד. חברות ואנשי מקצוע המתמחים בתחום מספקים מגוון עצום של שירותים אשר ניתן לחלקם למספר קטיגוריות עיקריות כדלקמן:

שירותי זגגים

בזמן שיפוץ או בנייה, לרוב מסתייעים במומחי זגגות מנוסים אשר מטפלים בהתקנת מראות לבית, דלתות אמבט ו/או מקלחון עם או בלי מסגרת. במידה וחלונות הבית שבורים או מעורפלים, מומלץ ליצור קשר עם ספקי שירות זגגות אשר יטפלו במהירות וביעילות במפגעים.

זגגים מומחים לביצוע מגוון שירותי זגגות למבנים מסחריים

בעלי משרדים ומבנים מסחריים צריכים מגוון שירותים נרחב כגון: תיקוני ונדליזם, פריצות חירום, עבודות זכוכית בהתאמה אישית בתוך המבנה ו/או המשרד ועוד רבים אחרים. כל הצרכים הללו יכולים להתממש בקלות בעזרת אנשי מקצוע המסתייעים במגוון ספקי שירותי זגגות מומחים בצרכי הזכוכית המסחריים.

אזור הכניסה וקבלת הפנים, שולחנות, מחיצות פנימיות, ומתחמים בכל מרכז ומבנה מסחרי צריכים עבודות זכוכית כאלו ואחרות. ספקי שירות זגגות נותנים מענה הולם לכל צרכי הזכוכית המסחריים באמצעות זכוכית מחוסמת, שטוחה, צבועה וכדומה.

שירותי זגגות רכב

בין אם מדובר בהחלפת השמשות ברכב או תיקון שבב בשמשה הקדמית, הציפייה היא לקבל תמיכה מידיהם של מומחים. ספקי שירות זגגות רכב מסייעים בהתקנה נכונה של שמשות קדמיות, אחוריות וכו' על מנת לשמש את רמת הבטיחות ברכב. לשם כך, עליהם לדעת את סוג הפגיעה, שנת הייצור, החברה ומודל הרכב לפני שהם ניגשים בכלל למלאכת התיקון וההחלפה.

שירותי זגג נייד לרכב

זגגות רכב – במידה ויש תקלה או שבר בחלונות הרכב, אין צורך להביא את הרכב למוסך אלא פשוט להזמין את הזגג אליך לביצוע עבודות זכוכית כגון תיקון שבבים, החלפת מראות, הצללת חלונות ועוד.

לחצו וחייגו לזגג מומלץ באזורכם 0732331453
שאלות ותשובות בנושא זגגות
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כיצד לבחור זגג?

כאשר בוחרים זגג, יש לוודא שחומרי הגלם שבהם הוא משתמש הם איכותיים, שהזגג מומחה בסוג עבודה הנדרש ושהוא בעל ניסיון. כמו כן, יש לבדוק מהי האחריות הניתנת על העבודה ומה עלותה – כדאי לקבל הצעות מחיר ממספר אנשי מקצוע לפי ביצוע הבחירה. ניתן למצוא זגג המתמחה בתחום הנדרש, אמין ומקצועי באמצעות מערכת 2144 אשר מרכזת זגגים איכותיים ומאתרת אותם עבור הלקוח לפי זמינות ובהתבסס על דירוג אובייקטיבי שהתקבל ע"י לקוחות ששכרו את שירותיהם.   

למה לקנות מוצרים מזגג ולא מחנות?

היתרון העיקרי של קנייה מזגג הוא התאמה אישית. בעת קנייה מזגג, ניתן לקנות מוצרים המתאימים בדיוק לחלל, לטעם האישי ולצרכים הקיימים. ניתן לבחור את סוג הזכוכית, גודלה, איכותה, צבעה ולעצב אותה על פי רצונכם. הזגג, שברשותו ידע רב וניסיון, יכול לייעץ ולעזור בבחירה.  

מהי זכוכית מחוסמת וכיצד נזהה אותה ?

 זכוכית מחוסמת היא זכוכית אשר עוברת תהליך חימום בחום גבוה במיוחד, למשך מספר דקות, ולאחריו קירור מהיר. תהליך החיסום מעניק לזכוכית עמידות של פי ארבע מזכוכית רגילה. זכוכית מחוסמת היא המומלצת ביותר למקלחון מכיוון שבעת שבירה, זכוכית מחוסמת מתנפצת לרסיסים קטנים מאוד, שמקטינים את אפשרות הפגיעה. ליצרני הזכוכיות המחוסמות קיימת חובה להטביע על גבי הזכוכית חותמת המעידה על כך.

איזה עבודות מבצע הזגג?

זגג הוא בעצם אומן זכוכית ואלומיניום המבצע עבודות רבות כגון, חיפויי זכוכית ומשטחים, מקלחונים, מראות, מעקות, ויטרינות ועבודות אלומיניום מכל סוג.

כלי נגישות