אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

וטרינר לחיות בית


 

הוטרינרים המומלצים ביותר בכל הארץ 24/7

חייגו עכשיו

073-2331452

או השאירו פרטים

 

Form image

מחפשים וטרינר לחיות בית? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם - נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

אם יש בבעלותך חיית מחמד, בין אם מדובר בכלב או חתול, עליך להקדיש את הזמן, האנרגיה והכסף על מנת לטפל כהלכה והצעד הראשון לשם כך הוא להכיר וטרינר.

יש לא מעט בעלי חיות מחמד המאמינים כי ביקור אצל וטרינר נדרש אך ורק כאשר חיית המחמד סובלת או חולה. לעומת זאת, מצבי חולי וסבל אינם מהווים הסיבה היחידה לביקור אצל וטרינר, אלא גם ביקורת תקופתית, בדיוק כמו הביקורות השגרתיות שאתה ומשפחתך עוברים אצל הרופא. אין למעשה סיבה טובה למה לא לתת את הטיפול הטוב ביותר שניתן לתת לחיית המחמד שלך. בעיות רפואיות ומחלות רבות יכולות להימנע ו/או להיפתר בקלות בזכות אבחון מוקדם, כך שעליך לשים ביקור סדיר אצל וטרינר בראש סדר העדיפויות שלך.

אם לאחרונה רכשת או אימצת חיית מחמד, חובה עליך להיפגש עם וטרינר באופן מיידי כדי לספק לו בדיקה רפואית מקיפה. התייעץ עם הוטרינר לגבי חיית המחמד החדשה שלך ולמד את הדרכים הטובות ביותר לטפל בה מבחינת אוכל, אופן ותדירות הרחצה ורמת הפעילות המומלצת לשמירה על בריאות חיית המחמד שלך. אתה עשוי לגלות כי יש הרבה מה ללמוד על מגוון עצום של חיות מחמד שונות. בין אם יש ברשותך כלב, חתול או ציפור, הוטרינר יוכל לספק לך טיפים חשובים שלא ידעת כבר.

אם יש לך חיית מחמד מזה זמן מה ומעולם לא פינית את הזמן בשביל לתאם תור לוטרינר עבורה, עשה זאת כעת. דבר עם בעלי חיות מחמד בסביבתך ובקש הפניות לוטרינרים בסביבת מגוריך. חיפוש פשוט ברשת האינטרנט יניב רשימה ארוכה של וטרינרים לבחירתך ומומלץ לסקור את הניסיון, השירותים והעלויות של כל אחד בטרם בחירת הוטרינר המתאים.

שאלות ותשובות בנושא וטרינר לחיות בית
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מתי צריך לפנות לווטריניר בנוגע למחלות עור ?

 

בדרך כלל לבעלי חיים גזעיים ההסתברות לחלות במחלת עור גדולה יותר, חלק מהתסמינים הם בליטות על העור, אדמומיות , גירוד בלתי פוסק ועוד…

ברגע שמתעורר חשד  למחלה כלשהי אצל חיית המחמד אנא פנו על מנת לקבל חוות דעת נוספת של איש מקצוע.

 

בחירת וטרינר

בריאות חיית המחמד חשובה לנו מאוד ועבור אנשים מסוימים חיית המחמד היא כמו ילד .

לכן הנה מס' דגשים שחשוב לשים לב אליהם לפני שאנום מקבלים החלטה ובוחרים את הווטרינר שאצלו יטופל חיית המחמד.

קודם כל , כימיה, חשוב שלכם לווטרינר ולחיה תהיה כימיה טובה,אהבה לחיות ולא רק כאמצעי לפרנסה. במיוחד כאשר אתם הולכים להיות מטופלים אצלו לאורך שנים, 

רמת מקצועיות, חשוב לבחון אם הווטרינר מוסמך מטעם מוסד רשמי

ואולי הכי חשוב, זמינות, חשוב שהווטרינר יהיה באזור מגורכים, , אחד כזה שיהיה  זמין מתי שרק אפשר גם בשעות בלתי צפויות.

וטרינר לחיות בית ערים

לרשימת הערים המלאה