אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

התקנת גז ביתי


טכנאי גז

בימינו, כאשר כולנו לחוצים בזמן וזמן פירושו כסף, יש משקל רב להחלפת החשמל באנרגיית הגז. חברות גז ביתי מציעים מוצרים חדשים נכנסים לבית חדשות לבקרים, מחממי מים, מערכות הסקה, ואפילו מייבש כביסה המבוסס על גז ומושתת על פיתוח טכנולוגי מתקדם. מכשירים אלה משפרים את איכות החיים שלנו, בכך שהם חוסכים זמן, חשמל וכסף.

ואל לנו לשכוח את האקולוגיה. מכשירים המופעלים בגז הם בעלי אג´נדה ירוקה ותורמים לסביבה נקייה יותר, שכן הם פועלים על הגפ"מ (גז פחממני מעובה) - המספק אנרגיה נקייה וידידותית לסביבה ואינו מזהם את האוויר.
בעתיד הקרוב חברות גז ביתי שמציעות מכשירי הגז הביתיים יחליפו את המכשירים צורכי-חשמל, ולא רק במטבח. השימוש בגז יהווה אלטרנטיבה רצויה וחסכונית לחשמל, יפחית את העומס על רשת החשמל וישמש כאנרגיה חלופית, נקייה ו"ירוקה".

עם זאת יש לזכור, כי בעקומת החומרים המסוכנים, הגז נמצא בחלק העליון. לא רק בגלל כוח ההרס העז הטמון בו, אלא משום שהוא מאוחסן בכמויות משמעותיות בתוך בניינים או מחוצה להם, מוזרם בצינורות לתוך המבנים, ומתקני הצריכה של מערכת הגז מוצבים בתוך דירות מגורים. לכל אלה יש להוסיף את כוח ההתפשטות של הגז, שחודר בקלות לכל רחבי החלל העומד לרשותו.
על כן אנו ממליצים לדאוג:

♦ שהמכלים המשמשים לאספקת הגז אטומים היטב, מצוידים באביזרי הבטיחות הנדרשים ועומדים בסטנדרטים גבוהים של בטיחות;
♦ שהטכנאים הבאים להתקין את מערכת הגז מורשים ומיומנים;
♦ שמערכת הגז הביתית עוברת בדיקות שוטפות לאטימות ולעמידה בלחץ.

שאלות ותשובות בנושא גז – טכנאי גז
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

מה המחיר של התקנת כיריים?

עלות התקנת כיריים נעה בין 150 שקלים לבין 300 לשקלים.
על מנת לקבל הצעות מחיר מטכנאי גז הוגנים ומומלצים, ניתן להשתמש במערכת 2144 דירוג הציבור המרכזת בין שירותיה אנשי מקצוע אמינים ואיכותיים בלבד אשר מקבלים את דירוגם מלקוחות קודמים שהשתמשו בשירותיהם.

 

כמה עולה תיקון כיריים?

המחיר עבור תיקון כיריים בסיסי במקרה של דליפת גז נע בין 200 ל-400 שקלים.

מתי מזמינים חברת גז ומתי מזמינים טכנאי גז?

כאשר יש דליפת גז, בעיות בבלון הגז עצמו או תקלה אחרת במערכת הגז בבית, יש להזמין חברת גז. לעומת זאת, טכנאי גז יכול לחבר ולהתקין תשתיות גז חדשות ולטפל בבעיות הקשורות לחיבורים של צנרת הגז או לאביזרים המחוברים למערכת הגז.

כיצד נזהה בלון גז יד שניה?

רק חברות גז בעלות רישיון ממשרד התמ"ת יכולות לספק לנו גז, לכן על כל בלון גז חייב להיות מוטבע שם חברת הגז, שמספקת את הבלון. בלון ללא סימנים, צריך לעורר חשד. מחיר זול או חלודה על בלון הגז הם עוד סימנים אשר מעידים שמודבר בבלון גז שניה, ישן ולא שמיש. בדיקה נוספת אפשר לעשות באתר משרד התמ"ת שם ניתן למצוא רשימה של ספקי הגז המורשים בישראל.

האם טכנאי גז צריך להיות בעל הסמכה?

ישנן ארבע רמות של טכנאי גז, כאשר טכנאי גז מהרמה השלישית והרביעית, הם טכנאים בכירים, שעוסקים בתכנון והנדסה של מערכות גז מורכבות. טכנאים ברמה אחת ושתיים הם אלה שמוסמכים לבצע עבודות ביתיות. על מנת להיות טכנאי גז יש לעבור קורס של משרד העבודה ולאחר מכן להתלוות לטכנאי מרמה שתיים ולבסוף לעבור בחינות מעשיות, שרק לאחריהן מוענק הרישיון. לכן כשאתם פונים לטכנאי גז, בקשו ממנו, להראות לכם את רישיון ההסמכה שלו

התקנת גז ביתי ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות