אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה

השכרת פיגומים


השכרת פיגומים

 השכרת פיגומים

חייגו עכשיו

073-2629119

או מלאו פרטים וקבלו הצעה חינם

Form image

 

מחפשים השכרת פיגומים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא השכרת פיגומים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן המומלצים ביותר בנושא פיגומים להשכרה יצרו אתכם קשר.

 

בתעשיית הבניה יש צורך עז בהשכרת פיגומים על מנת לבצע עבודות שונות לגובה, הרי כאשר מדובר על עבודות המתבצעות בחלק החיצוני של המבנה, אין דרך אחרת להגיע מעלה, אלא רק על ידי פיגומים להשכרה או במות הרמה אשר מרימים את העובדים מעלה כדי לבצע עבודות שונות. לרוב, קבלנים הם אלו שזקוקים לפיגומים לצורך עבודות בגובה כמו למשל – שיפוץ מבנים כלפי חוץ, חיפוי קירות המבנה, עבודות חשמל, עבודות צנרת, עבודות גבס, התקנת תשתיות מים או גז, צביעת המבנה ועוד מגוון רב של עבודות שונות. בדיוק בשל מקרים אלו, חברות רבות מציעות השכרת פיגומים שיכולים להיות פתרון מצוין לעבודה בגובה, כך במקום שקבלנים ויזמים ירכשו פיגומים וידאגו לרכוש חלקי בטיחות שונים ניתן להשכיר אותם על פי דרישה על ידי חברות אלו.

בעת בחירת חברה ממנה תרצו להשכיר את הפיגומים, חשוב לשים דגש על כל נושא הבטיחות ולוודא כי החברה עומדת בתווי תקן המחמירים ביותר בשוק וכמובן עובדת לפי התקנות הבטיחות, הרי פיגומים להשכרה אלו חייבים להיות בטיחותיים ביותר ועל העובדים לעבוד איתם בכפוף לחוקי הבטיחות על מנת שיוכלו בתום יום העבודה לחזור בריאים ושלמים לביתם. בשל הסכנות הטמונות בעבודה על פיגומים אלו, כל קבלן חייב לוודא כי עבדיו עובדים בכפוף לחוקי הבטיחות ולוודא כי עובדיו עברו קורס לעבודה בגובה כדי לשמור על בטיחות העובדים.

לחצו וחייגו לשירות השכרת פיגומים 0732629119
שאלות ותשובות בנושא השכרת פיגומים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כמה עולה להשכיר פיגום נייד?

העלות עבור השכרת פיגום נייד ללא עלויות הובלה, הרכבה ופירוק, נעה בין 150 ל-300 שקלים עבור יום עבודה.

מה ההבדל בין פיגום קבוע לבין פיגום נייד?

פיגום קבוע הוא פיגום נייח שמותקן לתקופה ארוכה. פיגום מסוג זה עשוי ממתכת כבדה, פלדה או ברזל, הוא מורכב בשטח גדול יותר מאשר פגום נייד והרכבתו ופירוקו אינם מתבצעים בקלות.
לעומתו, פיגום נייד מותקן לתקופה זמנית ומתפרס על שטח קטן יותר מאשר פיגום קבוע. פיגום נייד מורכב ממתכת קלה כמו אלומיניום, הוא מתנייד בקלות ממקום למקום ופירוקו והרכבתו קלים לביצוע.

מה ההבדל בין סוגי הפיגומים השונים?

פיגום במבנה הוא אמצעי חשוב ביותר בביצוע עבודות הבנייה אשר תורם באופן משמעותי לבטיחות בעבודה. אחד מסוגי הפיגומים הפופולאריים ביותר באתרי בנייה הם הפיגומים הניידים שבבסיסם גלגלים, העשויים לרוב מפלדה או מתכות קלות כמו אלומיניום. פיגומים מסוג זה מציעים פשטות בהקמה, ניידות גבוהה ועמידות לאורך זמן, ומשמשים בעיקר שיפוצניקים, טייחים, צבעים, עובדי שפכטל, סיידים ועוד. חשוב להתאים את סוג הפיגומים להשכרה לאופי העבודה בפרויקט ולתנאי השטח באתר הבנייה או השיפוץ.

למה משמשים הפיגומים?

הפיגומים הם כלי העבודה היחיד המאפשר גישה מלאה וישירה לגג אותו משפצים או בונים בכל מפלס וקומה שהוא נמצא.

השכרת פיגומים ערים

לרשימת הערים המלאה

כלי נגישות