אנשי המקצוע מגיעים אלייך מיד 24 שעות ביממה
שלחו מסרון (SMS) ל2144

הרחקת יונים


הרחקת יונים

הרחקת יונים לצמיתות

חייגו עכשיו

073-2331489

או מלאו פרטים וקבלו הצעה

Form image

 

מחפשים שירותי הרחקת יונים? מלאו את הפרטים בחלק העליון של האתר ובתוך רגע יחזרו אליכם המומלצים ביותר על בסיס דירוג לקוחות קודמים בנושא מרחיק יונים באזור המבוקש! השימוש בשירות הוא בחינם – נסו עכשיו. כמובן שניתן לבחור האם לקבל הצעה אחת או מספר הצעות וכמו כן לתזמן למועד אחר את קבלת ההצעות. לאחר מילוי הפרטים המערכת שלנו תתקשר לאמת את מספר הטלפון שלכם, נא להקיש 1 לאישור ומיד לאחר מכן בעל העסק המומלץ ביותר באזורכם.

 

יונים הן חיות ידידויות שלכאורה אינן מזיקות לבני אדם, אך יכולות להוות מטרד של ממש כאשר הן דוגרות על עדן החלון ומלכלכות על ידי הצואה שהן את הכביסה או את המבנה. בדיוק בשל סיבות אלו, מדבירים רבים מציעים שירות הרחקת יונים ולא את הכחדתן כפי שמבצעים עם חרקים, מכיוון שהרחקה שלהן היא הפתרון הטוב ביותר לדיירי הבית. היונים לרוב מתמקמות על מרזבים בבניין, על גגות ובמקומות נוספים שיכולים להוות מטרד של ממש לדיירי הבית ואף במקרים מסוימים להפיץ זיהומים ומחלות שונות. לכן, יש כמה שיטות טובות להרחקתן בצורה יעילה ומקצועית.

הפתרונות להרחקת יונים

הפתרון הנפוץ והפופולרי יותר להרחקת יונים ע"י מרחיק יונים מקצועי, הוא על ידי הצבת דוקרנים אשר אינם מזיקים ליונים, אלה גורם להן לדגור במקום אחר בשל אי הנוחות של הדוקרנים. את הדוקרנים הללו מציבים בעלי מקצוע במקומות בהם היונים מרבות להימצא כמו – מרזבים וגגות.

השיטה השנייה היא – התקנת רשתות אשר מונעות מהיונים להיכנס לשטח מסוים. פתרון זה הוא יעיל ומשתמשים בו לא מעט בשוק לצורך הרחקת היונים בצורה יעילה. במקרה זה, עובדי החברה מתקינים במסתורי כביסה או במקומות אחרים את הרשתות בצורה מקצועית.

השיטה הנוספת היא – הרחקת יונים על ידי גלאים אלקטרונים – שיטה זאת היא פחות נפוצה בשל העלות היקרה שלה, אך היא שיטה יעילה אשר גורמת להרחקת היונים בשל הגלאים שלה.

לחצו וחייגו לשירות הרחקת יונים 0732331489
שאלות ותשובות בנושא הרחקת יונים
הוסף שאלה לספץ
שליחת שאלה למערכת

כיצד נרחיק יונים?

יונים נוהגות לקנן במקומות כגון בגגות בניינים, חלונות, פירים וחללי מסתור כביסה. הנזק הוא בשלשלת שלהם אשר מביא עמו מחלות וטפילים המסוכנים לבריאותנו. השיטה הנפוצה ביותר היא התקנת דוקרנים נגד יונים. ישנם דוקרים שונים מסוגים שונים. דוקרנים מנירוסטה הם היעלים ביותר, הם העמידים ביותר מפני מזג האוויר. שיטה נוספת להרחקת היונים היא התקנת רשת. שיטה זו מתאימה לשימוש בחללי מסתור כביסה ופירים, שכן השיטה תמנע את כניסת היונים אך לא את הרחקתם. הפתרון האסתטי הוא הצבת דחלילים, אך שיטה זו לא תעזור אם היונה העקשנית תעלה על כך. תחלופה לדוקרנים ורשתות היא הרחקת יונים על ידי מכשיר אלקטרוני המשמיע רעשים בתדרים שונים הגורמים להרחקת היונים. מרחיק יונים מקצועי יעזור לכם להגיע להחלטה באיזו שיטה לפתור את בעיית היונים המקננות על חלונכם.

הרחקת יונים ערים

לרשימת הערים המלאה